Tinder için Önemli Yenilik Açıklandı

Tinder için Önemli Yenilik Açıklandı

Popüler arkadaşlık uygulaması olarak öne çıkan Tinder, son yılların en çok konuşulan uygulamaları arasında yer alıyor. Sürekli olarak kullanıcı sayısını arttıran arkadaşlık uygulamasının şu sıralar yeni bir güncelleme ile gündemde olduğunu görüyoruz. Uygulama üyelerinin güvenirliğini arttıracak olan yeni güncellemenin detaylarına ve nasıl farklar getireceğine geçelim.

Tinder Boy Onaylama Sistemi Sunacak

Yayınlanan yeni güncelleme, Tinder uygulamasının güvenilirliğini arttırmak için bir düzenleme sunuyor. Yeni güncelleme sonrasında artık üyelerin boyları için onaylama sistemi sunulacak. Boy onaylama sistemi bir süredir konuşulan ve uzunca bir süredir testleri yapılan bir sistem. Söz konusu güncelleme sonrasında, üyelerin boylarını onaylamaları istenecek.

Boylarını onaylayan kullanıcıların ise boy rozeti kazandığını görmek mümkün olacak. Boy rozeti olarak gösterilen rozetin profil üzerinden yayınlandığını görmek mümkün olacak. Tinder uygulaması için yayınlanan güncellemenin bazı şartları da var. Kullanıcıların bu rozeti alabilmek için bir binanın yanında çekilmiş fotoğraflarını yollaması gerekecek.

Binaya yakın ve doğru açıdan çekimle gönderilen fotoğraflarla beraber kullanıcıların boyları için onaylama yapılacak. Onaylama yapılmasının ardından kullanıcının profilinde yer alan boy verisiyle karşılaştırma yapılacak.

Tinder

Karşılaştırmanın sonucu beklendiği gibiyse ya da karşılaştırmanın sonucu mantıklı düzeyde uyuşuyorsa, kullanıcının hesabına rozetin eklendiğini görmek mümkün olacak. Şu an için söz konusu uygulamanın güncellemeyi kullanıma aldığını görmekteyiz.

Tüm bölgeler için henüz yeni sistem kullanıma girmiş değil ancak Tinder için kısa süre içerisinde bu özelliğin tamamen kullanıma girmiş olması bekleniyor. Yeni güncellemenin birkaç hafta içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Söz konusu özelliğin ne kadar geçerli olacağı ya da sistemin ne kadar başarılı bir şekilde ilerleyeceği merak konusu. Henüz bu konuda geribildirimlerin nasıl olacağını bilmek zor. Şimdilik güncellemenin tüm bölgeler için yayınlanmasını beklemek gerekiyor. Böylelikle daha sağlıklı geri bildirimleri almak mümkün olacak.      

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.