Skype için Önemli Güncelleme

Skype için Önemli Güncelleme

Sosyal medya uygulaması, anlık mesajlaşma uygulaması, mesajlaşma uygulaması, görüntülü sohbet uygulaması ve daha birçok şekilde adlandırabileceğimiz Skype için yeni güncellemeler yayınlandı. Çok uzun bir süredir kullanılan uygulama için yayınlanan yeni güncellemeler oldukça memnun edici.

Son olarak dün itibariyle yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Yeni güncellemeyle beraber gelen özellik ise bir hayli ilgi gördü. Hemen Skype güncellemesinden ve gelen yeni özelliklerden söz edelim.

Skype Güncellemesi Neler Sunuyor?

Skype güncellemesiyle beraber gelen en büyük yenilik görüntülü grup görüşme özelliğinde karşımıza çıkıyor. Daha önce görüntülü görüşme özelliği için 25 kişiye kadar destek veriliyordu. Uygulama içerisinde maksimum 25 kullanıcı grup görüşmesi gerçekleştirebiliyordu ve görüntülü görüşme sırasında da bazı sıkıntılar yaşanabiliyordu.

Yeni güncelleme sonrasında ise bu sorunlar tamamen çözülmüş oldu. Bir yandan sorunların çözüldüğü gördük bir diğer yandan ise güncellemenin kullanıcı sayısını arttırdığını gördük.

Buna göre artık 50 kişiye kadar görüntülü grup görüşmesi gerçekleştirilebilecek. 50 kişiye kadar görüntülü görüşme sunulmasıyla beraber FaceTime ile Apple’ın getirmiş olduğu sınır da aşılmış oldu. Yeni güncellemenin şu an için kullanımda olduğunu da ekleyelim.

Skype

Güncelleme için getirilen yeni özellikler bununla sınırlı değil. Sadece görüntülü görüşme kullanıcı sayısında artış yapılmadı. Bunun dışında kullanıcılara gönderilen mesajlar için de düzenleme yapılmış durumda. Bildirimler için artık toplu gönderim gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanında grup üyelerinin görüşmeye katılması için özel bildirimlerin gönderilmesine de izin verildi.

Zil sesi ya da melodi olarak gönderebileceğiniz bildirimler için sınır ise 25 kullanıcı olarak açıklandı. 25 kullanıcıya kadar zil sesi olarak gönderilebiliyor. Gönderilen tüm bu bildirimlerin tek bir düzen içerisinde sunulduğunu da eklemek gerekiyor. Tüm yenilikleriyle beraber güncellemeyi şu an için yükleyebileceğini de belirtelim.   

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.