Bilim & Teknoloji

IKEA Özel Oyuncu Ürünleri Üretiyor

IKEA ile UNYQ yeni bir ortaklık içerisine girdi. İki firma özel oyuncu ürünleri üreteceklerini açıkladı. İşte IKEA ile UNYQ ortaklığı konusunda merak edilen detaylar.

Dünyanın en büyük mobilya üreticilerinden biri olan IKEA, değişen dünyaya ayak uyadurmak adına yeni projelerde yer almaya başladı. Firma bu konuda önemli adımlar atmaya hazırlanıyor. Son gelen bilgilere özel seri oyuncu ürünleri hazırlanacak.

Amaç ise oldukça basit. IKEA bu ürünlerle beraber daha ergonomik bir yapı sunacak ve sunulan bu yapı sayesinde oyuncuların oyunlardaki performansının doğrudan etkileneceği bir aksesuar ürün zincirinin sunulması hedefleniyor. Bunun için firmanın özel bir ortakla çalışacağı da açıklanmış duruma.

IKEA ile UNYQ Ortaklığı Geliyor

Firma yeni ürünleri için UNYQ ile anlaşma yapacağını açıkladı. UNYQ firması, 3 boyutlu yazıcılarla ürettiği ergonomik ürünlerle biliniyor. Oyuncular için özel olarak üretilen bileklikler ve bunun dışında ortopedik ürünler üreten firmanın bu kez IKEA ile ortak ürünler geliştirmesi bekleniyor.

Geliştirilen ortak ürünler içerisinde ise birçok farklı kategori yer alacak. Mouse kablolarının tutulmasını sağlayacak olan kaplama malzemeleri, oyuncuların daha rahat oyun oynamasını sağlayacak olan ergonomik yüzeyler, sadece bu alanda sunulan örnekler arasında yer alıyor.

IKEA ile UNYQ

Firmanın en çok önem verdiği ürünün ise ergonomik bir bilek yastığı olduğu belirtiliyor. Oyuncuların bileklerini tarayacak akıllı bir sisteme sahip olacak olan yeni nesil bilek yastığı, sürekli olarak kullanıcıların elini tarayacak ve en iyi oyun deneyimi için özel bir ergonomi ayarlaması yapacak. Bu şekilde en doğru sonuçların alınması amaçlanacak.

Bir yandan ergonomik bir yandan da akıllı ürün sınıfına girecek olan yeni serilerin nasıl ayrıcalıklar sunacağını ise zaman gösterecek. İddialara göre IKEA bu yıl içerisine yeni ürünlerini pazara sunmayı amaçlıyor.

IKEA ile UNYQ

Tabii ki ürünlerin fiyatları ve ne zaman pazara sunulacaklarına ilişkin kesin detaylar açıklanmış değil. Muhtemelen özel bir tanıtımla bu konuda da açıklamalar yapılacak.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı