Haberler

Hyundai Kona Dizel için Fiyatlar Açıklandı

Hyundai Kona dizel motor seçeneğinin fiyatları belli oldu. Hyundai Kona hangi paketlerle ne kadar fiyatla satılacak?

B-SUV modelleri arasında en iddialı serilerden biri olan Hyundai Kona, ilk olarak geçtiğimiz yıl satışa sunulmuştu. Ülkemizde geçtiğimiz yıl Mayıs ayı içerisinde satışa çıkan araçların, motor yenilemesiyle tekrar gündeme geleceği de bilinen bir gerçekti. Beklendiği gibi oldu ve Hyundai Kona dizel motor ile güncellendi. Şimdi ise dizel motor kullanan serinin fiyatları açıklandı. Bakalım B-SUV sınıfının ülkemiz fiyatları nasıl?

Hyundai Kona Ülkemiz Fiyatları

Güncellemeyle beraber aracın 1.0 litrelik T-GDI ve 1.6 litrelik TGDI motorlarına yeni bir seçenek eklenmiş oldu. Serinin bu kez 1.6 CRDi motor seçeneği gelmiş oldu.

3 farklı motor seçeneğiyle satışa çıkacak olan Hyundai Kona, Style ve Elite Plus donanım paketlerine sahip olacak. İki farklı donanım seçeneğiyle satışa çıkacak olan araçların 7 ileri otomatik DCT şanzımanları da karşımıza çıkıyor.

Dizel seçenek ile satışa çıkacak olan aracın paketlerine göre fiyatları kısmında ise iki seçenek karşımıza çıkıyor. Style donanım paketinin 137.500 TL satış fiyatına sahip olduğu açıklandı.

Hyundai Kona

İkinci paket kısmında ise Elite Plus paketinin sunulduğunu ve 158.900 TL gibi bir fiyat istendiğini de ekleyelim. Her iki seçenek için de herhangi bir tasarım değişikliği ise söz konusu değil.

Her iki modelde de aynı kasa kullanımı devam ediyor ve sadece motor seçeneklerinde değişiklikler yapılıyor. Bunun dışında tıpkı diğer paketlerde olduğu gibi belli özelleştirme seçeneklerinin sunulduğunu da eklemiş olalım.

Tabii ki seçtiğiniz pakete göre fiyatlar kısmında değişiklikler olabileceğini de ekleyelim. Daha detaylı bilgiler ve özelleştirmelere göre sunulacak olan fiyat seçenekleri için bayilere başvurmak daha mantıklı olacaktır.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı