Mobil

Huawei Y9 Prime 2019 Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Huawei Y9 Prime 2019 Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Huawei, yeni akıllı telefon güncellemelerini hızlandırmaya başladı. Marka kısa süre önce amiral gemisi akıllı telefon modellerinde sistem güncellemelerine başlamıştı. Hemen sonrasında ise diğer seriler için güncellemeler yapılmaya başlandı. Son olarak Huawei Y9 Prime 2019 için güncellemenin yayınlandığını gördük. Bu güncelleme ile Huawei Y9 Prime 2019 Android 10 sunulmuş oldu.

Huawei Y9 Prime 2019 Güncellemesi Yayınlandı

Yeni akıllı telefon güncellemesinin yayınlanmasıyla beraber EMUI 10 arayüzü de kullanıma sunulmaya başlandı. Yeni bir arayüzün sunulacağı Huawei Y9 Prime 2019 güncellemesinin arayüzle beraber yeni renk şemalarının da sunulduğunu da ekleyelim.

Daha kullanışlı ve daha işlevsel bir telefon sunulmasını sağlayan güncellemenin tüm cihazlar için yayınlanması ise biraz zaman alacak. Tüm cihazlara güncellemenin sunulması birkaç ayı bulacaktır.

Huawei Y9 Prime 2019 Android 10

Şimdilik güncelleme sadece Çin genelinde kullanıma sunuldu. Fakat kısa süre sonra güncellemenin tüm cihazlar için de sunulması söz konusu olacak.

Android 10 için sunulan tüm özelliklerin dışında EMUI 10 arayüzünün de artılarını sunacak olan yeni sürümün kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ise merak konusu.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı