Mobil

Huawei Y6s Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei Y6s için görseller ortaya çıktı. Huawei Y6s nasıl bir tasarıma sahip olacak?

Huawei, yeni uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Marka son olarak Huawei Y6s akıllı telefonu ile gündeme geldi. Jakarta adı ile sunulması beklenen yeni akıllı telefon Huawei Y6s modeli olacak. Su damlası çentik alanının kullanılacağı yeni akıllı telefon modelinin yeni görselleri de paylaşılmış durumda.

Huawei Y6s Tasarımı Nasıl Olacak?

Huawei Y6s akıllı telefonlarının tasarımına baktığımız zaman, yeni akıllı telefonları su damlası çentik alanıyla beraber geldiğini görmek mümkün olacak. Telefon arka kısımda Google Pixel modellerinden gördüğümüz iki tonlu tasarıma yer verecek.

Arka kısımda tek bir arka kameranın öne çıkacağı serinin, yine arka kapak üzerinde parmak izi sensörlerine yer verdiğini görmek mümkün olacak. Söz konusu akıllı telefonların ekran kısmında ise 6.1 inçlik panelle geleceği ve HD+ çözünürlük değerine yer vereceği belirtiliyor. Telefonun 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Huawei Y6s

Bu modelin Merida olarak isimlendirilen bir de Pro versiyonunun geleceği söyleniyor. Pro modelinde ise çift arka kameranın kullanılması söz konusu olacak. Genel ekran tasarımı ise değişmeyecek.

Ekran kısmında yine ana modellerde olduğu gibi su damlası çentik alanı kullanılacak. Ekran boyutunun da Pro modelde değişiklik göstermesi beklenmiyor. Muhtemelen yine 6.1 inçlik ekran boyutuyla beraber gelen bir seri göreceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı