Haberler

Huawei Watch GT 2 Satışları Başladı

Huawei Watch GT 2 satışlarının başladığı açıklandı. Saatin fiyatları nasıl?

Akıllı saatleri için güncellemeler yapan Huawei, geçtiğimiz aylarda Huawei Watch GT 2 modelleri için tanıtım yapmıştı. Markanın tanıtımının hemen sonrasında yeni akıllı saatler belli başlı bölgelerde satışa çıktı. Fakat saatlerin ülkemiz satışı bir türlü başlamamıştı. Bu konuda da resmi bir açıklama geldi. 1499 TL fiyatla yeni modelin Kasım ayının başında satışa çıktığı belirtildi.

Huawei Watch GT 2 Stokları Yenilendi

Kasım ayının başında yeni akıllı saatin satışlarının başlayacağı açıklanmış olsa da satışlar hemen başlamadı. Stok sorunlarının yaşandığı bu nedenle yeni seri akıllı saatlerin satışlarının 19 Kasım tarihine ertelendiğini görmüştük.

Merakla beklenen Huawei Watch GT 2 modeli için Türkiye satışları ise sonunda başladı. Huawei mağazalarında ve belli başlı e-ticaret sitelerinde başlatılan satışlar, yeni akıllı saatlerin stok sorununun da çözüldüğünü gösteriyor.

Huawei Watch GT 2

Şu an için Huawei Watch GT 2 modelinin satışlarının ise 46 mm kasa boyutu üzerinde devam ettiğini de ekleyelim. 1499 TL satış fiyatına sahip olan serinin, 42 mm kasalı versiyonu ise ay sonuna doğru satışa çıkacak.

Bu modelin satışlarının şu an sport ve klasik olarak iki versiyon şeklinde devam ettiğini söylemek lazım. Ama dediğimiz gibi sadece 46 mm kasalı versiyon satışta. 42 mm kasa boyutuna sahip olan seri için biraz daha beklemek gerekecek.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı