Haberler

Huawei Watch GT 2 Satış Başarısı ile Şaşırttı

Huawei Watch GT 2 modelinin satış rakamları açıklandı.

Akıllı saat modellerini yenileyen Huawei, geçtiğimiz günlerde yeni seri akıllı saat serisini satışa sunmuştu. Markanın yeni akıllı telefon modelleriyle beraber tanıtılan Huawei Watch GT 2 modeli, önemli artılar da kazanmıştı. İlk olarak saatin sesli görüşme özelliği aldığını gördük. Bunun dışında seriye dahili hafıza eklenmiş ve işlemci modelleri de Kirin A1 olarak değiştirilmişti.

Yeni özelliklerle beraber satışa sunulan akıllı saat modelinin ülkemizde de satışa çıktığını gördük. Başarılı seri için şimdi ise satış rakamları ortaya çıktı. Ardı ardına gelen bilgilerden sonra bu modelin sadece 45 gün içerisinde kendi satış rekorunu da kırdığı ortaya çıktı.

Huawei Watch GT 2, 1 Milyon Satış Barajını Geçti

Paylaşılan son bilgilere göre yeni akıllı saat Avrupa’da 1 Ekim itibariyle satışa çıktı. 45 günlük süre içerisinde 1 milyon satış barajını aşan akıllı saat, serinin rekorunu da kırmış oldu. Öyle ki Huawei Watch GT modelinin 6 ayda 2 milyon satış rakamına ulaştığını gördük.

Huawei Watch GT 2

Bu rakam ne derece başarı elde edildiğini gösteriyor. 6 aylık süre içerisinde yani aynı dönemde satışların arasında çok daha fazla bir farkın olması beklentisi var. Satış başarısını bir afiş paylaşımı ile duyuran Huawei, bu konuda da umutlu konuşuyor.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı