Mobil

Huawei P40 Tanıtım Tarihi Resmiyet Kazandı

Huawei P40 tanıtımının ne zaman yapılacağı ortaya çıktı.

Sürpriz bir şekilde geçtiğimiz ay içerisinde Huawei P40 Lite akıllı telefon modelinin tanıtımını yapan Huawei, şimdilerde yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonları için tanıtıma hazırlanıyor. Markanın amiral gemisi akıllı telefon modeli Huawei P40 olarak karşımıza çıkacak.

Serinin ne zaman tanıtılacağına ilişkin bilgileri de sabah saatlerinde CEO Richard Yu tarafından açıklama yapıldı. Serinin ne zaman tanıtılacağı konusunda önemli bilgiler veren isim, sürprizlere de hazır olmamız gerektiğini belirtti.

Huawei P40 Ne Zaman Tanıtıma Çıkacak?

Yeni akıllı telefon modelleri için hazırlanan marka, tanıtımı 26 Mart gününde yapacak. Serinin tüm özelliklerinin açıklanacağı tanıtımla beraber 3 farklı modelin sunulması bekleniyor. Kirin 990 işlemcilerinin kullanılacağı akıllı telefonların arka kısımda 52 MP değerinde ana arka kamerası bulunacak.

Huawei P40

Kirin 990 işlemcilerinin daha önce Mate 30 akıllı telefonlarında da kullanıldığını görmüştük. Muhtemelen bu modelde de Kirin 990 işlemcileri başrol oyuncusu olacak. Serinin Premium modelinde nasıl bir farklılık olacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Koronavirüs salgını nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinliğin kapsamında daha ne gibi sürprizlerin geleceğini zaman gösterecek.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı