Mobil

Huawei P30 Pro Yeni Görsellerde Ortaya Çıktı

Üst segment akıllı telefonların en iddialı serilerinden biri olması beklenen Huawei P30 serisi için geri sayım başladı. 26 Mart tarihinde düzenlenecek özel etkinlikle beraber tanıtılmasını beklediğimiz Huawei P30 serisi, şimdiden belli başlı özellikleriyle de ortaya çıkmış durumda. Son olarak Huawei P30 Pro modelinin tasarım görselleri paylaşıldı.

Huawei P30 Pro Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Görsellere baktığımız zaman, Huawei P30 Pro’nun daha önce sızdırılan tasarım detaylarından çok farklı bir yapıda olmayacağını görüyoruz. Yine beklentileri değiştirmeyecek bir tasarımla gelecek olan Huawei P30 Pro, arka kısımda 3 arka kamera kullanacak.

Üst üste sıralı bir şekilde gelecek 3 arka kameranın yanında bir flaş ışığının yer alması ve flaş ışığının altında da TOF sensörlerinin yer alması bekleniyor.

Huawei P30 Pro

Zaten kılıf görselleri adı altında paylaşılan bu görsellerde de farklı bir tasarım söz konusu değil. Tasarımdan çıkıp teknik özelliklere geçtiğimiz zaman ise yine iddialı bir seriyi göreceğiz.

Bu kez Kirin 980 işlemcilerine 8 GB RAM bellek eşlik edecek. Ayrıca 128 GB, 256 GB, 512 GB olmak üzere 3 farklı depolama kapasitesinin de bulunduğunu görmek mümkün olacak.

Huawei P30 Pro

OLED teknolojisinin kullanıldığı Full HD+ ekranları ve 6.47 inçlik geniş ekran boyutuyla dikkat toplamasını beklediğimiz model, ekrandan parmak izi okuma özelliği sunan serilerden bir tanesi olacak. Amiral gemisi akıllı telefonlar için iddialı temsilcinin fiyat aralığının ne olacağını şu an için bilemiyoruz.

Eğer Apple, Samsung gibi rakiplere göre daha düşük bir fiyat aralığı sunulursa, yeni modeller bayağı bir konuşulacak gibi duruyor. Saydığımız özelliklerin netlik kazanacağı etkinliğin 26 Mart tarihinde olduğunu ve 3 farklı versiyonun tanıtıma çıkacağını da bir kez daha hatırlatalım.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı