Mobil

Huawei P30 Pro Kutu Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei P30 Pro bu kez kutu görselleriyle ortaya çıktı. İşte yeni amiral gemisi akıllı telefonları!

Huawei, iki gün sonra yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. 2 gün sonra tanıtıma çıkacak olan yeni akıllı telefonların Huawei P30 serisi olduğunu göreceğiz. Bu modellerin arasında en güçlü seri olması beklenen Huawei P30 Pro akıllı telefonlarının detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Huawei P30 Pro akıllı telefonlarının kutu görselleri de yayınlandı. Kutu görsellerinde yer alan detaylara geçelim.

Huawei P30 Pro Kutu Tasarımında Dikkat Çeken Detaylar

Kutu görsellerine baktığımız zaman beklenen tasarım karşımıza çıkacak. Ön kısımda su damlası çentik alanı karşımıza çıkacak. Sadece ön kameranın yer aldığı çentik alanının hemen dışında ekran bölümü dikkat çekiyor. Kavisli ekranla beraber gelmesi beklenen akıllı telefonların, yine çerçevesiz serilere dahil olduğunu görmek mümkün olacak.

Muhtemelen ekran üzerinde de parmak izi sensörü yer alacak ancak bu kısımda yerleşimin nasıl olacağını bilemiyoruz. Arka kapak tasarımına baktığımız zaman da çok önemli değişiklik görmeyeceğiz.

Huawei P30 Pro

3 arka kameranın üst üste konumlandırıldığı akıllı telefonların hemen yanında TOF sensörlerinin ve flaş ışığının yer aldığı dikkat çekiyor.

Arka kapak kısmında yine cam kaplamanın yer aldığını da ekleyelim. Bu konuda Mate serilerinden farklı bir tasarım sunulmuş değil. Eski amiral gemisi konumuna gelecek olan P20 için de benzer bir tasarıma yer verilmişti.

Kutuda Başka Neler Olacak?

Kutu görsellerinde telefonun dışında herhangi bir detay bulunmadığını ekleyelim. Bu nedenle kutunun içerisinde ne gibi aksesuarlar yer alacağını bilemiyoruz.

Huawei P30 Pro

Kulaklık kısmında sunulacak seçim ve adaptör kısmında nasıl bir seçim sunulacağı konusunda da bilgiler yok. Muhtemelen hızlı şarj destekleyen ve 40 Watt şarj desteği bulunan bir adaptör göreceğiz.

Kutuda başka ne gibi yeniliklerin olacağını bilemiyoruz. 26 Mart tanıtımından sonra bu konuda da detayların ortaya çıkmasını bekliyoruz. Tanıtımın hemen ardından bu konuda da detayları paylaşacağız. Şimdilik yeni modeller için detaylar bu şekilde.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı