Mobil
Trend

Huawei P30 Lite Geliyor! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi Huawei akıllı telefon pazarında hedeflerine ulaşırken yeni telefonlar için çalışmalarını sürdürüyor. Farklı isimlerle dünya pazarında söz sahibi olan telefonların üreticisi Huawei, P30 Lite için geri sayıma başladı. 

Geçtiğimiz yıl P20 ile kullanıcıların karşısına çıkan ve akıllı telefon piyasasında olumlu geri dönüşler alan Huawei, P20 Pro ve P20 Lite ile beklentileri karşılamıştı. Şirketin bu sefer de aynı başarıyı P30 Lite ile göstermek istediği biliniyor. 

Yıllık bazda model güncellemeyi planlayan ve bu konuda Samsung’u takip eden Huawei’nin P30 için de benzer girişimlerde bulunacağı gelen haberler arasında. 

İşte Huawei P30 Lite 2020 Fiyatı 

MySmartPrice tarafından verilen bilgilere göre Huawei, P30 Lite için geri sayıma başladı. 2020 yılında yeni telefonunu kullanıcılarla buluşturmayı planlayan şirketin P30 Lite için belirlediği fiyat da ortaya çıktı. 

Hem Çin hem de dünya pazarında etkili olan Huawei’nin P30 Lite için Avrupa’da 350 Euro fiyat belirlediği paylaşılırken, Çin’de telefonunu daha uygun fiyatla satışa sunulacağı düşünülüyor. Ayrıca telefonun Breathing Crystal ve Mavi olmak üzere iki farklı renkle geleceği de neredeyse kesinleşti.

Özellikler Henüz Bilinmiyor

Huawei’nin P30 Lite için çalışmalara devam ettiği ve birkaç konuda kararı önümüzdeki günlerde alacağı belirtiliyor. Dolayısıyla akıllı telefonunu özelliklerinden söz etmek mümkün değil. Ancak P20 Lite ile benzer özelliklerin olabileceği gelen haberler arasında.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı