Mobil

Huawei P20 ve P20 Pro EMUI 10 Beta Güncellemesi Sunuldu

P20 ve P20 Pro için EMUI 10 beta güncellemeleri Avrupa pazarında da yayınlanmaya başladı.

Huawei, eski seri akıllı telefon modelleri için güncellemelerine devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefonları dışında eski amiral gemisi akıllı telefon modelleri için de bir bir güncellemeler yayınlamaya başladığını görüyoruz. Güncelleme almasını beklediğimiz modeller arasında Huawei P20 ve P20 Pro serisi de bulunuyor. Eski amiral gemisi modeli için EMUI 10 sürümünün sunulacağı açıklanmıştı.

Her zaman olduğu gibi güncelleme ilk olarak Çin içerisinde yayına açıldı. Hem ana model hem de Pro modeli için Çin genelinde EMUI 10 beta kayıtları başlamıştı. Çin genelinde EMUI 10 beta testlerinin başarılı olmasıyla beraber şimdi ise Avrupa genelinde güncellemelerin başladığı açıklandı.

Huawei P20 ve P20 Pro Güncellemeleri Yayınlanıyor

Hem P20 hem de P20 Pro modeli için Avrupa genelinde EMUI 10 beta sürümü yayınlandı. Beta güncellemelerinin bir sürede Avrupa’da denemelerinin devam edeceği açıklandı. Bunun yanında beta sürümlerinin testlerinin ne zaman tamamlanacağına ilişkin bir bilgi yok.

EMUI 10 beta

Yani henüz final sürümünün tarihinin belli olmadığını söylemek lazım. Beta sürümünü yüklemek ve beta sürecine dahil olmak isteyen kullanıcıların EMUI 9.1.0.328 sürüm güncellemesini yüklemesi gerekiyor. Hemen sonrasında ise beta sürecine kayıt olmak gerekecek. Beta güncellemelerinin tüm Avrupa için yayına geçmesi için ise 14 Kasım’ı beklemek gerekiyor.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı