Mobil

Huawei P Smart Z Akıllı Telefonları Görüldü

Huawei P Smart Z özellikleri ortaya çıktı. Huawei P Smart Z nasıl bir akıllı telefon olacak?

Huawei, akıllı telefon dünyasının en etkin markalarından biri haline gelmeye başladı. Teknoloji devi sürekli olarak yeni akıllı telefonlar tanıtmaya devam ediyor. Markanın sunduğu akıllı telefon modellerinden birisi de Huawei P Smart modeli. Bir hayli yüksek satış rakamlarına sahip olan söz konusu akıllı telefonlar, hem tasarım hem de teknik açıdan yenilenerek Huawei P Smart Z adıyla satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Huawei P Smart Z modelleri için paylaşılan detaylar ise çok iddialı akıllı telefonların geleceğini göstermekte.

Huawei P Smart Z Tasarımı Nasıl?

Yeni akıllı telefon modelinin tasarım kısmında önemli değişikliklerle beraber geldiğini göreceğiz. P Smart modelinden farklı olarak çentik alanının kullanılmadığını göreceğiz. Bunun yerine açılır kapanır kamera sistemine yer verilecek.

Huawei P Smart Z

Ön kamera kısmında sunulacak olan bu sisteme karşın arka kısımda ise çift arka kameranın kullanıldığını göreceğiz. Üst üste sıralı olan çift arka kameranın altında flaş ışığının yer aldığını göreceğiz.

Bunun dışında ortalanmış olan parmak izi sensörü kullanılacağını da ekleyelim. Yine ön kısımda da neredeyse tamamen çerçevesiz bir akıllı telefon modelini görmek mümkün olacak.

Teknik Özellikler Neler Olacak?

Sızan bilgilere göre teknik özellikler kısmında da iddialı bir akıllı telefon sunulacak. Telefonun içerisinde Kirin 710 işlemcileri yer alacak. Bunun dışında Huawei P Smart Z, 6.59 inçlik bir ekrana yer verecek ve Full HD+ çözünürlük değerinin kullanıldığını göreceğiz.

Huawei P Smart Z

16 MP değerinde ön kamera ve 16 MP + 2 MP çift arka kamerasıyla fark yaratmasını beklediğimiz Huawei P Smart Z içerisinde yer alan RAM bellek miktarının da 4 GB RAM bellek olacağını ekleyelim. Oldukça iddialı bu özelliklerin destekleneceği tanıtımın ne zaman yapılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı