Haberler

Huawei NovaBuds Kulaklık Ortaya Çıktı

Huawei NovaBuds kulaklıklar için yeni detaylar ortaya çıktı.

Huawei, akıllı telefonlar konusunda ünlü olduğu kadar akıllı telefon aksesuarları ile de ünlenmeye başladı. Bu noktada son olarak Huawei NovaBuds kulaklık modellerinin ortaya çıktığını ekleyelim. Yeni kulaklık modelinin patent belgeleri de ortaya çıkmış durumda. Yeni kulaklıklar konusunda patent başvurularının yapılmasıyla beraber devam modelinin nasıl bir isimle geleceği de doğrulanmış oldu.

Huawei NovaBuds Nasıl Bir Kulaklık Olacak?

Patent başvurusunda FreeBuds 3 kulaklıklarının nasıl bir seri ile devam edeceğini görüyoruz. FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modelinin devam serisinde Huawei NovaBuds ile yola çıkılacağı görülüyor. Avrupa Birliği Fikri Mülkiyetler Ofisi üzerinden de patent görselleri yayınlanan Huawei NovaBuds için teknik özelliklerin neler olacağı ise bilinmiyor.

Huawei NovaBuds

Beklentiler kulak içi kulaklık modellerinden birinin gelmesi. Bunun dışında kulaklıkların özelliklerinin neler olacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Kulaklığın özel bir isimle gelecek olması, teknik özellikler kısmında da iddialı bir serinin geleceğini işaret ediyor.

Tabii ki burada nasıl bir seçim yapılacağını beklemek gerekecek. Kulaklığın teknik özellikleri konusunda yeni detaylar çıktığı zaman, bilgilere yer vereceğiz. Çıkış tarihi konusunda da herhangi bir detay söz konusu değil.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı