Mobil

Huawei Nova 5T Türkiye Fiyatı Açıklandı

Huawei Nova 5T modeli Türkiye fiyatı ortaya çıktı.

Huawei Nova 5T, markanın yeni iddialı akıllı telefon modelleri olarak öne çıkmıştı. Markanın yeni akıllı telefonları için IFA 2019 kapsamında kapsamlı bir tanıtım da yapılmıştı. Kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa çıkması beklenen Huawei Nova 5T akıllı telefonlarının Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı merakla bekliyordu.

Bu yönde bir açıklama gelmesinin hemen ardından Huawei Nova 5T akıllı telefonlarının ülkemizde de satılacağı resmi olarak duyurulmuştu. Şimdi ise yeni akıllı telefonların Türkiye fiyatı ortaya çıktı. Huawei Nova 5T Türkiye fiyatından söz edelim.

Huawei Nova 5T Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların amiral gemisi serileriyle aynı fiyat aralığında olacağı görülüyor. Öyle ki söz konusu akıllı telefonlar 4.499 TL satış fiyatına sahip olacak. İçerisinde Kirin 980 işlemcilerine yer veren yeni akıllı telefonların, 2.6 GHz hız değerine sahip olduğunu da eklemek gerekiyor.

Huawei Nova 5T

RAM kısmında da 8 GB RAM LPDDR4x belleklere yer veriliyor. Telefonun ekranına geçtiğimiz zaman ise 6.26 inçlik bir panel karşımıza çıkıyor. Çözünürlük değerinde ise 2340 X 1080 piksel değeri sunulmakta.

48 MP + 16 MP + 2 MP + 2 MP olmak üzere 4 arka kamerası bulunan Huawei Nova 5T modelinin tüm bu özellikleriyle beraber kısa süre içerisinde satışa sunulacağını da ekleyelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı