Bilgisayar

Huawei MatePad Pro Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Huawei MatePad Pro modelinin ne zaman tanıtılacağı ortaya çıktı.

Akıllı telefon modellerini sürekli güncelleyen Huawei, uzun süredir yenilemediği tablet modellerine de yenilerini ekleyeceğini açıklamıştı. Marka yeni tablet modeli olarak ise Huawei MatePad Pro modellerinin tanıtılacağını duyurmuştu. Fakat tablet konusunda çok fazla detay paylaşılmadı.

Özellikle tabletlerin ne zaman tanıtılacağı konusunda çok fazla bir bilgi paylaşımı yapılmamıştı. Şimdi ise merakla beklenen tablet modeli için beklenen açıklama geldi. Tabletin ne zaman tanıtılacağına ilişkin soru işaretleri kaldırılmış oldu.

Huawei MatePad Pro Tableti Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei CEO’su Richard Yu tarafından yapılan açıklama sonrasında Huawei MatePad Pro modelinin 25 Kasım’da tanıtımın yapılacağı öğrenildi. Amiral gemisi tabletler arasında yer alması beklenen Huawei MatePad Pro serisinin tanıtımının Kasım ayı içerisinde yapılacağı da kesinleşmiş oldu.

Markanın bir başka amiral gemisi telefon serisi olan Mate serisinin tablet versiyonu olacak olan Huawei MatePad Pro modelinin özellikleri konusunda ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Huawei MatePad Pro

Daha önce sızan bilgilere göre serinin içerisinde Kirin 990 işlemcileri yer alacak. RAM kısmında ise 8 GB RAM bellek miktarına yer verilecek.

Hem kalem desteğine sahip olacak hem de akıllı klavye desteğine sahip olacak olan serinin, geri kalan tüm özelliklerini de 25 Kasım tarihinde yapılacak tanıtım sonrasında öğreneceğiz. Fiyatı ve detaylar açıklandıktan sonra bilgileri paylaşacağız.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı