Bilgisayar

Huawei MatePad Pro Hızlı Şarj Desteğiyle Geliyor

Huawei MatePad Pro için yeni bilgiler ortaya çıktı.

Kısa süre sonra tanıtılmasını beklediğimiz yeni tablet modeli Huawei MatePad Pro için bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak iki farklı versiyon için markanın onay aldığı ortaya çıkmıştı. MRX-W09 ve MRX-W19 modelleri için onay alan marka, yeni tablet için doğrulama da yapmış oldu.

Huawei MatePad Pro modeli için alınan onayın başka bir avantajı daha var. Tabletler için alınan onayla beraber bu seride yer alacak bazı özellikler ortaya çıktı. Sertifika üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre yeni tabletin hızlı şarj desteği bulunacak.

Huawei MatePad Pro Şarj Kapasitesi Belli Oldu

Kirin 990 işlemcilerini kullanacağı iddia edilen yeni tablet modelinin şarj konusunda ise 40W desteğine sahip olması bekleniyor. Belgelerde de onaylanan 40W hızlı şarj desteği, çok kısa bir süre içerisinde bataryanın doldurulacağını göstermekte.

Huawei MatePad Pro

Sadece serinin hızlı şarj desteği konusunda değil, bunun yanında ekran ve kamera konusunda da fark yaratmasını bekliyoruz. Çift arka kamera, ön kısımda ekrana yerleştirilmiş olan kamera gibi ayrıcalıklar bulunacak.

Muhtemelen amiral gemisi tablet modelleri arasında yer alacak olan Huawei MatePad Pro serisinin tanıtımının ne zaman yapılacağı ise kesin değil. Bu özelliklerin netlik kazanacağı tanıtımın kısa süre içerisinde yapılması beklenmekte. Muhtemelen 2019 yılı bitmeden seri satışa çıkmış olacak. En azından şu an için beklenti bu yönde.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı