Mobil

Huawei Mate Xs Çıkış Tarihi Belli Oldu

Huawei Mate Xs modelinin tanıtım tarihi belli oldu.

Katlanabilir akıllı telefon pazarına hızlı giriş yapan iki marka var. Bunlardan birisi Samsung olurken bir diğeri ise Huawei oldu. Markanın yeni akıllı telefonlarında yer verdiği özellikler katlanabilir serilerin bir hayli öne çıkmasını sağladı.

Dikkat çeken akıllı telefon modellerinin busene içerisinde ise yeni bir modelinin daha geleceği duyurulmuştu. Huawei Mate Xs adıyla geleceğini düşündüğümüz yeni akıllı telefon için özellikler de netlik kazanmaya başladı. Son olarak yenilenmiş olan katlanabilir akıllı telefon modelinin ne zaman tanıtılacağı konusunda detaylar ortaya çıktı.

Huawei Mate Xs Ne Zaman Geliyor?

Yeni telefon için çok uzun bir süre beklemek gerekmeyecek. CES fuarında karşımıza çıkmadı ancak telefonlar Mart ayında sunulacak. Kirin 990 5G işlemcileri sayesinde fark yaratacak olan akıllı telefon modelinin bazı mini tasarım değişiklikleri sunacağını da söyleyelim.

Huawei Mate Xs

Ana model satış konusunda çok başarılı bir grafik çizmişti. Telefon ilk etapta 1 dakika içerisinde tükenmiş ve stok yenilemelerinin hemen ardından yine dakikalar içerisinde telefonlar tükenmişti. Haliyle bu modelin üretiminde de yine iyileştirmeler yapılması beklenmekte.

Aynı şekilde stokların kısa bir süre içerisinde bitmesi bekleniyor. Telefonun fiyatı konusunda ise şu an bir bilgimiz yok. Muhtemelen Mart ayında satışlar da başlayacak. Bu tarihten sonra fiyatları göreceğiz.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı