Mobil

Huawei Mate X2 Tasarımı Ortaya Çıkıyor

Huawei Mate X2 modeli için tasarım ortaya çıktı.

Katlanabilir akıllı telefonlar arasında iddialı bir modeli bulunan Huawei, bu yönde yeni modeller geliştireceğini açıklamıştı. Firmanın açıklamasının hemen sonrasında Huawei Mate X2 modelinin detayları ortaya çıktı. Telefonun nasıl bir yapıya sahip olacağı konusunda en net bilgiler ise patent görselleriyle beraber ortaya çıktı.

Huawei Mate X2 patent görsellerinin yayınlanmasından sonra netlik kazanan tasarım, daha ince bir telefonun geleceğini gösteriyor. Bunun için çok önemli bir değişiklik yapılmış gibi duruyor.

Huawei Mate X2 İçe Doğru Katlanacak

Patent görsellerine baktığımız zaman yeni akıllı telefonların daha önce olduğu gibi dışa katlanan modeller olmadığını göreceğiz. Bunun yerine telefon içer doğru katlanıyor olacak. Telefonun içe doğru katlanıyor olması, kasanın genel olarak daha kullanışlı bir yapının sunulmasını sağlayacak.

Bunun dışında yeni telefonda 6 adet kamera bulunacağını görüyoruz ki bu da telefonun kamera konusunda da daha iddialı olduğunun en önemli işareti. Kameraların 4 adeti arka kısımda 2 adeti ise ön kısımda bulunacak.

Sadece tasarımı değil, genel yapısının da değişeceği Huawei Mate X2 akıllı telefonlarının tanıtımının ise MWC 2020 etkinliğinde yapılması bekleniyor. Fiyat ve detaylar konusunda kesin bilgileri tanıtımdan sonra öğreneceğiz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı