Mobil

Huawei Mate X EMUI 10 beta Yayını Başladı

Huawei Mate X EMUI 10 beta sürümü yayınlandı. Huawei Mate X EMUI 10 beta konusunda merak edilenler.

Katlanabilir akıllı telefon modelleri arasında yer alan Huawei Mate X akıllı telefonları için satışlar başladı. Telefonların satışlarının başlamasının ardından hem ilk üretim partisinin hem de ikinci üretim partisinin satış rekorları kırdığı açıklandı.

İlk parti sadece 5 dakika içerisinde tükenmiş ikinci üretim partisi ise sadece 50 saniye içerisinde tükenmişti. Yeniden stok yenileme çalışmaları devam eden Huawei Mate X akıllı telefonlarının şimdi ise işletim sistemi güncellemesi gündemde. Öyle ki bu kez Huawei Mate X EMUI 10 beta programı duyuruldu.

Huawei Mate X EMUI 10 beta Kaydı Geliyor

Firma tarafından yapılan açıklama sonrasında Huawei Mate X EMUI 10 beta kayıtlarının açıldığı ve kullanıcıların 30 Kasım tarihinden sonra beta kullanıcıların beta kayıtlarını yapabilecekleri de açıklandı.

Sınırlı sayıda kullanıcının kabul edileceği beta testlerine katılmak için son tarih ise 6 Aralık olarak açıklandı. Huawei Mate X EMUI 10 beta sürümünü kullanmak isteyenlerin, bu tarihe kadar kayıt yaptırmaları gerekecek.

Huawei Mate X EMUI 10 beta

Bu tarihe kadar kayıt yaptırmayan kullanıcıların beta güncellemelerini alamayacaklarını ve EMUI 10 için final güncellemelerinin yayınlanmasını beklemesi gerektiğini de ekleyelim.

Karanlık mod desteği, yeni güvenlik önlemleri, Tek dokunuşla ekran paylaşımı, Huawei HiCar özelliği, ARK Derleyicisi ve GPU Turbo özelliklerinin kullanılmasını sağlayacak olacak yeni güncellemenin final sürümünün ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı