Mobil

Huawei Mate X Bir Satış Başarısı Daha Gösterdi

Huawei Mate X bir kez daha satış rekoru kırdı.

ABD’li firmalardan lisans almak için çalışmalarına devam eden Huawei, bir yandan da yeni akıllı telefon modellerini pazara sunmaya devam ediyor. Markanın bu noktada son adımı katlanabilir akıllı telefon modelleri üzerine olmuştu. Huawei Mate X modelleri için ilk satışların başlamasının hemen sonrasında, söz konusu akıllı telefonların sadece 5 dakika içerisinde tükendiğinin bilgisi verilmişti.

Sadece 5 dakika içerisinde stoklarının tamamen bittiği akıllı telefonlar için stok yenilemesinin ne zaman yapılacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Beklenen stok yenilemesi de kısa süre önce gerçekleştirildi. Stok yenilemesinin yapılmasının ardından bir kez daha satış rekoru kırıldı.

Huawei Mate X Bu Kez 50 Saniyede Tükendi

İkinci parti akıllı telefonların satışa sunulmasının ardından yine yeni bir satış rekorunun kırıldığı da duyuruldu.

Bu kez satışların sadece 50 saniye içerisinde tamamlandığı ve ikinci parti Huawei Mate X akıllı telefonlarının da tükendiği bilgisi verildi. Sadece 50 saniye içerisinde yeni akıllı telefonların satışlarının tamamlanmış olması bir başka soru işaretini de akla getiriyor.

Huawei Mate X

Markanın bir kez daha stokları yenileyeceği biliniyor. Üretimin az olmasından değil de talebin çok olmasından dolayı, telefonların çok kısa süre içerisinde tükendiği belirtiliyor. Söz konusu akıllı telefonların yeniden satış açılacağı tarih ise merak konusu olacak.  

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı