Mobil

Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 Dağıtımı Başladı

Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 güncellemesi dağıtıma çıktı.

Yeni akıllı telefon modellerinde Google servislerini kullanamıyor olsa da genel olarak akıllı telefon modellerinde güncelleme desteğine devam eden Huawei, en son geçtiğimiz ay yeni güncellemelerini duyurdu. Beta sürümünde başlayan yeni güncellemelerin ardı ardına final sürümleri de yayınlanmaya başladı.

Son olarak Huawei P30 modeli için EMUI 10 güncellemesinin yayınlandığı açıklanmıştı. Huawei P30 modeli için yayınlanan güncellemelerin hemen sonrasında bu kez ise Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 güncellemelerinin dağıtımı başladı. Yeni güncellemenin dağıtıma çıkmasının ardından Huawei Mate 20 Pro için sunulan güncellemenin detayları da belli oldu.

Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 Güncellemesi Geldi

İlginç bir şekilde ilk olarak Bosna Hersek genelinde yayınlandığı açıklanan Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 güncellemesinin sürüm numarası ise 10.0.0.154(C432E7RR1P5) olarak açıklandı.

İlk olarak Pro modeli için güncellemeler sunulmuş olsa da ana model ve Lite modeli için de yakın zamanda güncellemenin gelmesi söz konusu olacak.

Huawei Mate 20 Pro EMUI 10

Ayrıca özel seriler olan RS Porchse Design modeline de yeni güncellemeler doğrudan sunulacak. Güncellemelerin geleceği modeller için yapılan açıklamalar bu şekilde.

Tüm ülkeler için güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise kesin değil. Avrupa pazarında tüm cihazlar için yakın zamanda güncellemelerin tamamlanması bekleniyor.    

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı