Mobil

Huawei EMUI 10 Beta Güncelleme Takvimi Yenilendi

Huawei EMUI 10 Beta güncelleme takvimi için yeni bir güncelleme sunuldu. İşte yeni güncellemeler.

Huawei kısa süre sonra P40 modellerinin tanıtımını yapacak. Amiral gemisi serisi akıllı telefon modellerini sunacak olan markanın, bir yandan da eski modeller için güncellemeler yaptığını görüyoruz. Yeni akıllı telefonlar için güncellemeleri devam eden markanın kısa süre önce Huawei EMUI 10 beta takvimini de güncellediği açıklandı.

İlk etapta Çin’deki kullanıcılar için geçerli olacak olan yeni güncelleme takviminin, kısa süre içerisinde tüm dünyada geçerli olması bekleniyor. Bir bir akıllı telefonlarına güncellemeler sunmaya devam eden markanın yeni beta güncelleme takvimine bakalım.

Huawei EMUI 10 Beta

Huawei EMUI 10 beta Takvimi

Huawei tarafından yapılan açıklama sonrasında EMUI 10 beta güncellemeleri için yeni modellerin olduğu bir takvim yayınlandı. Yayınlanan yeni takvimle beraber beta programına dahil olacak olan akıllı telefonlar şu şekilde:

Şubat 2020

  • Huawei Nova 5 (EMUI 10)
  • Huawei Nova 5i Pro (EMUI 10)
  • Huawei Nova 5Z (EMUI 10)
  • Honor 20S (Magic UI 3.0)

Mart 2020

  • Huawei Nova 5 (EMUI 10)
  • Huawei Enjoy 10S (EMUI 10)
  • Honor 20 Youth Edition (EMUI 10)

EMUI 10 beta güncellemeleri için açıklanan bu tarihlerin Çin genelinde geçerli olacağı ama hemen sonrasında da diğer ülkeler için güncellemelerin sunulmaya başlayacağı bilgisi var. Diğer telefonlar için tüm güncellemelerin ne zaman tamamlanacağı ise net değil.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı