Mobil

HTC Exodus 1s için Geri Sayım Başladı

HTC Exodus 1s akıllı telefonları için tanıtım tarihi ortaya çıktı. HTC Exodus 1s ne zaman geliyor?

HTC, akıllı telefon pazarından çekilmeye başladı. Markanın yeni akıllı telefonları için yaptığı çalışmaların durması bir yana, yavaş yavaş belli alanlarda satışların durdurulmaya başladığını görüyoruz.

Son olarak markanın Çin genelinde satışlarını durduracağı konusunda bilgiler paylaşılmıştı. Çin genelinde satışların durdurulması bir yana, markanın bir yandan da kripto para odaklı yeni bir akıllı telefon tanıtacağı ortaya çıktı.

HTC Exodus 1s Modeli Geliyor

Kısa bir süre önce tanıtımı yapılan kripto para odaklı yeni akıllı telefon modellerinden biri olan HTC Exodus akıllı telefonlarının devam modeli olmasını beklediğimiz seri için hazırlıklar başlamış durumda.

Yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da bazı bilgilerin paylaşıldığını eklemek gerekiyor. Telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağı konusunda çok fazla detay verilmese de yaz aylarında HTC Exodus 1s modelinin tanıtıma çıkacağı bilgisi var.

Yeni akıllı telefonların tasarımının nasıl olacağı bilinmez ama teknik özelliklerin ve telefonun sınıfı için önemli detaylar ortaya çıkmış durumda. Buna göre akıllı telefonların orta segment modellere dahil olması bekleniyor.

HTC Exodus 1s

Orta segment akıllı telefon modelleri arasında yer alacak HTC Exodus 1s akıllı telefonlarının haliyle fiyat kısmında da biraz daha aşağı bir seri olduğunu görmek mümkün olacak.

Mevcut modelin satışında 600 dolar gibi bir fiyatla karşı karşıya kalıyorduk. Yeni akıllı telefonların satışında da bu fiyatın yarı yarıya düşmesi durumu söz konusu olacak. Bu telefonların satış fiyatının ise 300 dolar olması bekleniyor. Yarı fiyatına kadar daha düşük bir fiyatla satılacak olan yeni modelin kripto para konusunda çok bir farkı olmayacak.

Yine bu modelde de özel şifrelemeler sunulacak ve kripto para transferleri gerçekleştirilebilecek. Sadece sistemsel olarak bir değişiklik söz konusu olacak. Teknik donanım kısmında biraz daha düşük bir akıllı telefon göreceğiz. Telefonun tanıtılmasının ardından tüm detaylara yer vereceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı