Haberler

Honor Watch Magic 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Honor Watch Magic 2 modelinin tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Giyilebilir teknolojiler üzerinde çalışmalar yaptığı bilinen Honor, akıllı telefon modellerinde olduğu gibi akıllı saat modellerinde de güncellemeler yapmaya başladı. Kısa bir süre önce ülkemizde de Honor Watch Magic akıllı saatlerinin satışa çıktığı açıklanmıştı. Giyilebilir ürünler arasında iddialı bir yer alması beklenen Honor Watch Magic akıllı saatleri bir yana, şu sıralar markanın yeni bir akıllı saat modeli üzerinde de çalıştığı ortaya çıktı.

Bu kez Honor Watch Magic 2 akıllı saat modeli için açıklamalar geldi. Yeni akıllı saat modelinin özelliklerinin neler olacağı konusunda ortaya çıkan bilgiler, yine iddialı bir akıllı saatin geleceğini göstermekte.

Honor Watch Magic 2 Çıkış Tarihi

Ortaya çıkan görsellere baktığımız zaman Honor Watch Magic 2 akıllı saat modelinin biraz daha ince çerçevelerle geleceği görülüyor. Ekranın bira daha geniş olduğunu da söylemek gerekiyor. Bunun dışında yine dairesel tasarımla geleceği görülen akıllı saat modelinin, deri kordon kullanması söz konusu olacak.

Honor Watch Magic 2

Biraz daha modern bir görüntüye sahip olacak olan Honor Watch Magic 2 akıllı saat modeli için açıklanan tanıtım tarihi ise 26 Kasım olarak duyuruldu. 26 Kasım tarihinden sonra saatin Çin’de piyasaya çıkması bekleniyor. Çin’in hemen ardından diğer ülkelerde de satışlar başlayacaktır. Ayrıca tanıtımın Pekin’de yapılacağını da ekleyelim.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı