Mobil

Honor Play 4X için Güncelleme Sunuldu

Honor Play 4X, 5 yılın ardından yeni bir güncelleme aldı. Honor Play 4X güncellemesinin detayları.

Akıllı telefon modellerine sunduğu güncellemeler ile gündeme gelmeye başlayan Honor, beklenmedik bir haber ile gündeme geldi. Aslında markanın yeni akıllı telefon modelleri için sürekli olarak yeni güncellemeler sunduğunu biliyoruz ancak, eski modeller için çok fazla güncelleme sunulmuyor. Bu durumu değiştirecek yeni bir adım ise bugün geldi. Honor Play 4X akıllı telefonları 5 yıllık bir aradan sonra yeni güncelleme aldı.

Honor Play 4X akıllı telefonları için yayınlanan güncellemenin Android sürüm ile bir alakası söz konusu değil. Yani güncellemenin Android sürümünü yükselttiğini düşünmeyin. Android sürümde herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Honor Play 4X için Sistem Güncellemesi

Yayınlanan güncelleme sistem güncellemesi olarak sunuldu. 57.74 MB boyuta sahip olan güncellemenin akıllı telefonlarda yer alan çeviri özelliğini geliştirdiği görülüyor. Güncelleme sonrasında çeviri özelliğinin hızlandırıldığını belirtelim.

Honor Play 4X

Mevcut diğer sorunlar için kararlılık da sunan güncellemenin bunun dışında önemli bir değişiklik sunmadığını da belirtelim. Dediğimiz gibi Android işletim sistemine ilişkin herhangi bir sürüm değişikliği olmadı.

Güvenlik konusunda da herhangi bir yamalama yapılmadığını söylemek gerekiyor. Daha işlevsel bir çeviri özelliği sunan güncellemenin bölge bölge sunulduğunu söylemek ise son detayımız olsun. Bunun dışında bir değişiklik olmasa da Honor Play 4X akıllı telefonlarının 5 yılın ardından güncelleme alması da sevindirici.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı