Haberler

Honor Magic Watch 2 Avrupa’da Satışa Çıkıyor

Honor Magic Watch 2 Avrupa satışlarının başladığı duyuruldu.

Honor markasının yeni akıllı saat modelleri için ardı ardına açıklamalar gelmeye başladı. İlk olarak Çin genelinde satışa çıkan akıllı saat modellerinin özellikleri de bir hayli beğeni toplamıştı. Özellikle yeni akıllı saatin, pil süresi bir hayli ilgi çekmişti. Şimdi ise yeni seri akıllı saat modelleri için önemli bir haber daha geldi. Bu kez Honor Magic Watch 2 modelinin Avrupa satışlarının başladığı duyuruldu.

Avrupa satışlarının başlamasıyla beraber saatin fiyatı konusunda da detaylar ortaya çıkmış oldu. Serinin satış fiyatından ve saatin özelliklerinden söz edelim.

Honor Magic Watch 2 Satış Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı saat modelinin satış fiyatı 160 pound olarak açıklandı. Avrupa satış fiyatının 160 pound olması, saatin 1.235 TL gibi bir fiyatı olduğunu gösteriyor. Tabii ki bu rakamda vergiler yok.

Honor Magic Watch 2

Bununla beraber şimdilik saatin sadece 46 mm versiyonunun satışa çıktığını da ekleyelim. 42 mm kasa boyutuna sahip olan Honor Magic Watch 2 modelinin ise önümüzdeki sene tanıtılması bekleniyor.

46 mm modelde yer alan 1.4 inçlik ekran boyutunun dışında 42 mm modelin ise 1.2 inçlik bir ekran boyutu olduğunu görüyoruz. Yine işlemciler kısmında ise her iki modelde de Kirin A1 işlemci serisine yer verilmekte. Bu modelin ülkemizde ne zaman satılacağını ise bilemiyoruz.  

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı