Mobil

Honor 8S Fiyatı ve Özellikleri

Honor 8S akıllı telefonu için tanıtım yapıldı. Honor 8S özellikleri ve fiyatı nasıl?

Huawei çatısı altında yer alan Honor, ürün sınıfını yenilemeye devam ediyor. Markanın yeni akıllı telefon modellerinden birisi de Honor 8S akıllı telefonları oldu.

Fiyat performans serisi akıllı telefon modellerinden biri olarak değerlendirilen Honor 8S akıllı telefonlarının tanıtımı da yapıldı. Tanıtımın hemen arkasından telefonun teknik özellikleri ve fiyatı için de bilgiler açıklandı. Hemen yeni modelin tasarımından ve teknik detaylarından söz edelim.

Honor 8S Tasarımı Nasıl?

Yeni akıllı telefonun tasarım kısmında çentikli ekranla beraber geldiğini görüyoruz. Ön kısımda yer alan su damlası çentik alanını kullanan akıllı telefonların, alt kısımda da Honor logosunun yer aldığı bir çerçeve alanının yer aldığını görüyoruz.

Telefonun arka kapak tasarımında ise tek arka kameranın köşeye konumlandırıldığı ve arka kapağın tırtıklı bir yapıya sahip olduğunu ekleyelim. Sınıfı için oldukça şık bir tasarıma yer verilmekte.

Honor 8S

Teknik Özellikler Neler?

Honor 8S akıllı telefonlarının teknik özellikleri kısmında ise giriş seviyesi ile orta segment arasında bir akıllı telefon sunulmakta. MediaTek Helio A22 işlemcilerine sahip olan Honor 8S, 12 nm üretim sürecinden geçen işlemcilerle beraber 2 GHz hız değerine yer veriyor.

PowerVR GE8320 grafik birimini de kullanan akıllı telefonların RAM bellek kısmında ise 2 GB RAM bellek miktarına yer verdiğini ekleyelim. 32 GB depolama alanıyla beraber 2 GB RAM bellek miktarı da yine standart değerler arasında.

5.71 inç ekran boyutuna sahip olan modelin LCD ekranla beraber HD+ çözünürlük değerine yer verdiğini de ekleyelim. 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamerada yine standart özellikler arasında yer aldı.

Telefonların bu özelliklerle beraber fiyatı ise 130 dolar olarak açıklandı. Bu modelin ülkemiz fiyatı konusunda ise kesin açıklamalar yapılmadı.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı