HaberlerMobil

Honor 20 Pro Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı

Honor 20 Pro akıllı telefonlarının görselleri ortaya çıktı. İşte Honor 20 Pro.

Amiral gemisi modeli olması beklenen Honor 20 Pro akıllı telefonlarına ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların arka kapak görselleri paylaşılmıştı. Yeni akıllı telefonların tasarımını ortaya çıkaran görseller, aynı zamanda renk seçeneklerini de ortaya çıkarmış oldu. Yeni modeli için paylaşılan görsellerin detaylarından söz edelim.

Honor 20 Pro İddialı Tasarıma Sahip Olacak

Paylaşılan görsellere göre Honor 20 Pro akıllı telefonlarında 3 lens yer alacak. Üst üste sıralı olan 3 lensin dışında bir de dördüncü kamera yer alacak. 3 kameranın dışında diğer kameranın ise TOF kamerası olmasını bekliyoruz. Yeni akıllı telefonların kameralarının dışında flaş ışığının nerede kullanıldığı da ortaya çıkmış durumda.

Diğer modellerde kamera kısmının altında flaş ışığının yer aldığını görmüştük. Bu modelde ise biraz daha farklı bir tasarım söz konusu olacak. Bu modelde kameraların altında değil de kameraların yanında flaş ışığı bulunacak.

Huawei akıllı telefonlarında gördüğümüz yapı, bu modelde de kendisini göstermiş olacak. Yeni akıllı telefonların renk tasarımı konusunda da fark yaratması bekleniyor.

Honor 20 Pro

Şu an için paylaşılan görsellere göre pembe ve mavi renk seçeneklerini göreceğiz. Bu iki renk seçeneğinin şu an için resmiyet kazandığını söylemek gerekiyor. Bunların dışında hangi renk seçeneklerinin sunulacağı ise kesin değil. Muhtemelen farklı renk seçeneklerini görmek de mümkün olacak. Şimdilik diğer renk seçeneklerinin neler olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Yeni akıllı telefonların bu özelliklerle beraber fiyatının nasıl olacağı konusunda da bir bilgi yok. Muhtemelen amiral gemisi akıllı telefonlarında yer alan teknik özellikleri göreceğimiz telefonun, biraz daha uygun fiyatlı bir seri olarak geldiğini göreceğiz.

Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihi için 21 Mayıs’ı beklememiz gerektiğini de ekleyelim. Tanıtım sonrasında fiyat konusunda merak edilen detaylarda netlik kazanmış olacak. Yeni akıllı telefonlar için detaylar geldiği zaman paylaşacağız. Özellikle fiyat konusunda detayları merakla bekliyoruz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı