Mobil

Honor 10 ve 9X EMUI 10 Beta Güncellemesi Aldı

Honor 10 ve 9X için EMUI 10 beta kaydı açıldı.

EMUI 10 çalışmalarına devam eden Huawei ve bu markanın alt markası olan Honor, yeni güncellemelerini sürekli olarak yeni akıllı telefonlarına sunmaya devam ediyor. Son olarak Honor 10 ve 9X modelleri için yeni güncelleme yayınlandı.

Her iki cihaz için de beta sürümünün yayınlandığının duyurulmasının ardından, Honor 10 ve 9X modelleri için güncelleme takvimi de ortaya çıkmış oldu. Yeni güncelleme için beta sürüm detaylarından söz edelim.

Honor 10 ve 9X EMUI 10 Beta Geldi

Yapılan çalışmanın hemen sonrasında Honor 10 ve 9X akıllı telefon modelleri için yeni beta sürümünün yayınlandığı da duyuruldu. EMUI 10 Beta sürümünün yayınlanmasının ardından ilk olarak yeni sürüme Çinli kullanıcıların erişmesi sağlandı.

Çinli kullanıcılar her iki akıllı telefon için de beta kaydına dahil olabiliyor. Çin’de sunulan beta testlerinin başarılı olmasının sonrasında güncellemenin beta sürümlerinin Avrupa pazarında sunulması söz konusu olacak.

Honor 10 ve 9X

Beta kaydının ne kadar süreceği konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Kaç beta sürümünün yayınlanacağı ve bu sürümlerin yayınlanmasının ne kadar zaman alacağı konusunda Honor tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekiyor.

Honor 10 ve 9X beta sürümlerinde gelen yeniliklerin de sürüm notlarıyla açıklanması bekleniyor. Öyle ki Çin sürümüyle Avrupa sürümü farklı özelliklerle gelecek.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı