Haberler

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayına Açıldı

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yayınlandı.

En uzun film serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli serisi devam ediyor. Son olarak 8.filmi beyaz perdeye çıkan yapımın şimdi ise dokuzuncu film heyecanı devam ediyor. Bu kez Hızlı ve Öfkeli 9 için beklentiler üst düzeyde. Yeni filmin çekileceğinin duyurulmasının ardından yapımın fragmanı da geldi.

Çok kısa bir süre önce yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı, büyük sürprizleriyle beraber geldi. Öyle ki paylaşılan fragmanda öldüğü düşünülen bir karakter yeniden dönüş yapıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanında Sürpriz

Yayınlanan fragmanda dikkat çeken birçok sahne olduğunu görüyoruz. Açıkçası bu sahnelere baktığımız zaman filmin yarış yanından çok aksiyon yönünü öne çıkardığını görmek mümkün olacak. Çok daha fazla aksiyon dolu olarak gelecek yapımda, sürpriz bir gelişme de yaşanacak.

Fragmanın sonuna baktığımız zaman Han Lue karakterinin geri döndüğünüz görüyoruz. Han Lue karakterinin yapıma nasıl döneceği konusunda bir bilgi yok ancak Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı filminde öldüğü düşünülen karakterin bir şekilde filme yeniden dahil edildiği görülüyor.

Hikayenin nasıl bağlantılı olacağı konusunda herhangi bir bilgi söz konusu değil. Muhtemelen buna benzer sürprizler de gelmeye devam edecek. Şimdilik yayınlanan fragman dikkat çekmeyi başarmış durumda. Hızlı ve Öfkeli 9 için vizyon tarihinin de 22 Mayıs 2020 olduğunu ekleyelim.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı