Haberler

Yerli Otomobil İç Tasarımı Ortaya Çıktı

Yerli Otomobil için bu kez iç tasarım görselleri paylaşıldı.

Yerli otomobil için her geçen gün yeni bir paylaşım yapılıyor. 23 Aralık tarihinden bu yana paylaşılan yeni görsellerde genelde aracın dış tasarımı konusunda detaylar paylaşılmıştı. Dış kasada nasıl bir tasarım kullanılacağı konusunda önemli detaylar ortaya çıkmış durumda. Aracın başta farlarının dikkat çektiğini görüyoruz. Far kısmında çok farklı bir yapının kullanılacağını gördüğümüz otomobillerin, dış kasasında çok daha keskin hatlara yer verilecek.

Fakat aracın hem iç tasarımı hem de teknolojileri konusunda bir bilgi paylaşılmamıştı. Şimdi isi bu konuda çok önemli bilgiler geldi. İlk olarak aracın elektrikli olacağı doğrulandı.

Yerli Otomobil İddialı Geliyor

Elektrikli otomobiller arasında yer alacağı ve sıfır emisyon değerine sahip olacağı açıklanan aracın, diğer teknolojilerin nasıl olacağı konusunda bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Bunun dışında iç tasarım için paylaşılan görseller de yine oldukça dikkat çekici. İç tasarım için paylaşılan görsellerde mavi dikkat çekici bir ışıklandırma sistemi öne çıkıyor. Bunun dışında orta kısımda geniş bir ekrana yer verileceği görülüyor.

Ekranda ise ısıtma sistemi konusunda bazı detaylar olduğunu görüyoruz. Ayrıca aracın gösterge kısmında tamamen dijital göstergenin kullanılacağı da görülüyor. Net olmasa da bu konuda bir detay söz konusu. Tüm soru işaretlerinin ise yarın ortadan kalkması söz konusu olacak.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu