Yeniden Başlayacağı İddia Edilen Kurtlar Vadisi İle İlgili Son Gelişmeler

Yeniden Başlayacağı İddia Edilen Kurtlar Vadisi İle İlgili Son Gelişmeler

Bir zamanlara damga vurmuş ve hala eski bölümleri ilgi ile izlenen Kurtlar Vadisi ile ilgili iddialar hala bitmiyor. İzleyiciler tarafından merakla tüm gelişmelerin araştırıldığı Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden ekranlara geleceği

Bir zamanlara damga vurmuş ve hala eski bölümleri ilgi ile izlenen Kurtlar Vadisi ile ilgili iddialar hala bitmiyor. İzleyiciler tarafından merakla tüm gelişmelerin araştırıldığı Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden ekranlara geleceği iddiası güçlenmeye devam ediyor. Konu ile ilgili bazı açıklamaların yapılması ise Kurtlar Vadisi'nin tekrar çekileceği iddialarını güçlendirmeyi başardı.

Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile tekrar ekranlara döneceği iddia edilen Kurtlar Vadisi dizisinin Show TV'de yayınlanacağı öne sürülmüştü. Dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı ve bir açıklama tüm sevenlerini heyecanlandırdı.

Bir gazeteci tarafından Show TV yönetimi ile yapılan açıklamanın paylaşılması şimdiden herkesi şaşırttı. Show TV'nin yönetiminin Kurtlar Vadisi hakkında bir görüşme yapmadıklarını ve yakın zamanda böyle bir isteklerinin olmadığını açıkladığını söyledi.

Kanal Resmi Açıklamada Bulunmadı

Aslında birçok hayranı tarafından merakla beklenen bu açıklamanın Show TV'yi tarafından yapılması ile birlikte bütün umutlar sönmüş oldu. 2021 yılı Şubat ayı için Kurtlar Vadisi Kaos dizisi konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Konu ile ilgili Pana Film resmi açıklamada bulunmadı.

Bir döneme damga vurmuş ve hala eski bölümleri birçok hayranı tarafından izlenilen ve en çok takip edilen diziler arasında yer alan Kurtlar Vadisi ile ilgili Show TV'de yeniden yayınlanacağı iddia ediliyordu. Hatta Necati Şaşmaz tarafından verilen bu konu ile ilgili bir röportaj birçok dizi hayranını heyecanlandırmıştı. Ancak böyle bir projenin olmadığı ile ilgili gerçek ortaya çıktı ve bir umut ışığı daha sönmüş oldu.

Röportaj 2017 Yılına Aitmiş

2017 yılına ait olan Necati Şaşmaz röportajı sosyal medyanın bir süredir gündemindeydi. Ancak konu ile ilgili birçok detay yavaş yavaş ortaya çıkarak dizinin tekrar ekranlara taşınmayacağı öğrenilmiş oldu. Aynı zamanda Show TV yönetimi tarafında verilen bilgiler doğrultusunda böyle bir projenin olmadığı da öğrenildi.

Ancak dizi hayranları sosyal medya hesapları üzerinden tekrar başlaması ile ilgili yorumlarda bulunmaya devam ediyor. İleriki zamanlarda ise izleyicilerin bu isteğinin karşılanıp karşılanmayacağı şimdiden merakla bekleniyor.

Uuzun zamandan beri izleyicileri heyecanlandıran açıklamaların devamı gelmeye devam ediyor. Her yapılan açıklamayla birlikte Kurtlar Vadisi dizisini yeniden beklemekte olan izleyiciler dizinin yeniden başlayıp başlamayacağı başlayacaksa hangi kanalda başlayacağı ile ilgili birçok sorulu sormaya devam ediyor. Dizi büyük ölçüde çerçevesi belli olsa da tam olarak bazı noktalar hala net değil

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.