Haberler

Xiaomi Mi Band 5 için Beklenen Haber Geldi

Xiaomi Mi Band 5 tanıtım tarihi için yeni bilgiler paylaşıldı.

Akıllı bileklik satışlarında ilk sıralarda yer alan markalardan biri olan Xiaomi, bu sene de akıllı bileklik kategorisini boş geçmemekte kararlı. Markanın kısa bir süre sonra Xiaomi Mi Band 5 modelini tanıtması bekleniyor.

Tanıtımın ne zaman yapılacağının açıklanmasının ardından serinin bazı özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Hemen tanıtım tarihinden ve ortaya çıkan teknik özelliklerden daha detaylı olarak söz edelim. Bakalım bu sene bizi neler bekliyor?

Xiaomi Mi Band 5 İddialı Gelecek

Yeni akıllı bileklik modelinde ilk dikkat çeken nokta ekran boyutu olacak. Bu seride yine renkli ekran kullanılacak ve 1.2 inç gibi bir ekran boyutunun öne çıktığını göreceğiz. Bunun dışında NFC desteğinin de genişletildiğini göreceğiz.

Xiaomi Mi Band 5

Geçen sene tanıtılan modelde NFC desteği vardı ve Mi Pay desteği sunuluyordu. Bu sene gelecek olan modelde ise yine NFC desteği bulunacak ancak sadece Mi Pay desteği olmayacak. Bunun yanında bir de Google Pay desteğinin sunulmuş olduğunu göreceğiz.

Tasarımı konusunda net bilgileri elde edemediğimiz akıllı bileklik modelinin fiyatının ise 25 dolar olması bekleniyor. Bu özelliklerle beraber yeni serinin tanıtıma çıkacağı tarih ise 3 Nisan 2020 olarak açıklandı. Yani yarın tüm detayları elde etmek mümkün olacak.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu