Haberler
Trend

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Modeli Yolda!

Xiaomi Mi bilekliği ile günümüzün en çok ilgi çeken yeni tasarımını karşımıza çıkarıyor!

Pek çok kullanıcının isteklerini düşünerek özel bir tasarım ve çalıma sistemi hazırlayan Xiaomi, yeni tasarımı ve tarzı ile gayet etkili bir çalışma sunmak istiyor. Uygun fiyatlı ve yenilikçi ödeme seçenekleri ile kolay bir erişilebilirlik sağlayan Xiaomi markası, herkesi doğrudan etkileyecek bir cihaz ile geliyor.

Xiaomi Mi Band 5 ile ilgili tanıtım tarihini açıklayan marka, 5 Haziran tarihini hedef aldı. Bu süreç içerisinde tanıtımını yapacak olan marka, yeni nesil bileklik ürünü ile herkese ulaşmayı hedefliyor. Acaba bu ürünün nasıl bir yapıda olacağı ve bileklik olarak neleri kapsayacağı da merak konusu oluyor. Bu sefer yeni nesil bileklikler ile ön plana çıkacak olan bu ürün için, tarihe dair detayları da kolaylıkla inceleyebiliyoruz.

Giz China tarafından yapılan açıklamalara göre herkes için önemli olan bir akıllı bileklik sunuluyor gibi görünüyor. Önümüzdeki ay tanıtıma hazırlanan bu ürün, yeni raporu ile ön plana çıkarılıyor. WeChat üzerinden yapılan bilgilendirmeye göre 11 Haziran tarihinde bu ürün pek çok kişinin ilgisini çekecek bir tarzda tanıtılacak diyebiliriz.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu