Wonder Woman 1984 Yine Erteleme Aldı

Wonder Woman 1984 Yine Erteleme Aldı

Wonder Woman 1984 için yeni vizyon tarihi açıklandı. Wonder Woman 1984 vizyon tarihi neden bir kez daha değişiklik gösterdi?

Warner Bros. En umut bağladığı yapımlardan biri olan Wonder Woman devam filmi Wonder Woman 1984 için bir türlü start alamadı. Aslında filmin vizyona girmiş olması gerekiyordu fakat araya çok önemli bir engel girdi. Pandemi gibi bir engelin ortaya çıkması ve sinema salonlarının kapatılmasından sonra Warner Bros, film için erteleme kararı vermek zorunda kaldı.

Birinci erteleme sonrasında 2020 Ağustos aylarında filmin geleceği söylenmişti. Fakat virüsün etkisi bitmediği için ister istemez bir erteleme daha gelmek zorunda kaldı. Bu kez film Ağustos ayına değil de daha ileri bir tarihe ertelenmek zorunda kaldı.

Wonder Woman 1984 Yeni Vizyon Tarihi

Eylül ayı ya da Ekim ayı içerisinde de değil yapımı 25 Aralık 2020 tarihinde görme fırsatı bulacağız. 25 Aralık 2020 tarihi yeni vizyon tarihi oldu ama yine umutlanmamak gerekiyor. Çünkü bir yandan virüsün etkisi devam ederken, bir yandan sinema salonları için yasaklar devam ediyor. Ülkemizde de çok fazla ilgi yok.

Wonder Woman 1984 yapımından istenen ve beklenen ilginin alınamayacak durumda olması yani anlayacağını virüs etkisi nedeniyle insanların filme gidememesi, yapımcıları şimdiden düşündürmeye başladı. Bu nedenle 25 Aralık 2020 tarihinin de kesin bir tarih olmadığını söyleyebiliriz.

Pandemi etkisinde bir azalma olmaz ve sürekli salgının hızı artmaya devam ederse, Wonder Woman 1984 hiç vizyona girmeyebilir. Belki de dijital platformlar üzerinden bir çalışma yapılabilir ama bu da filmin maliyetini karşılayacak seviyede olmayacaktır.

Her şey virüsün duruma bağlı kalacak gibi gözüküyor. Eğer virüsün etkisi kalkarsa, bu sorunda ortadan kalkacak ve Wonder Woman 1984, 25 Aralık 2020 tarihinde vizyona girmiş olacak. Aksi durumda yeni bir ertelemede tarih nasıl olur bilemiyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.