Vakıfbank İddialı Açıklama Yaptı! Vakıfbank’tan düşük faizli kredi...

Vakıfbank harekete geçerek aldığı kredi kararını müşterilerine duyurdu. Kampanya hazır kredi desteği sunuluyor. Kredinin faiz oranı da düşük seviyelerde. Kredinin vadeleri de 36 ve 120 ay arasında olarak değişmektedir. Konut kredileri için 2.7 milyon

 

Vakıfbank harekete geçerek aldığı kredi kararını müşterilerine duyurdu. Kampanya hazır kredi desteği sunuluyor. Kredinin faiz oranı da düşük seviyelerde. Kredinin vadeleri de 36 ve 120 ay arasında olarak değişmektedir. Konut kredileri için 2.7 milyon liraya kadar %1,25 faiz miktarı uygulanacaktır. Kredi kullanımları en düşük 10 bin liradan başlıyor. AFD ile Vakıfbank arasında yapılan ‘ Yeşil Konut Kredi’ antlaşması imzalanmıştı. Söz konusu olan kredi kampanyası A ve B enerji standartlarına uygun olan konutlar için geçerli olacak. Bu vesileyle enerji tasarrufu da sağlanmış olacak. Kredinin bütün ayrıntıları haberin devamında...

screenshot-3.jpg

Vakıfbank müşterilerine bu güzel kredi haberini duyurdu. Türkiye de bulunan karbon negatif bankası olan Vakıfbank, sürdürülebilirlik bankacılık çalışmalarını sürdürüyor. AFD ile yakın bir dönemde 200 milyon Euro’yu kapsayan ‘Yeşil Konut Kredi’ antlaşması yapan Vakıfbank, bu kampanya doğrultunda kredi kampanyası başlatıyor.

 

Vakıfbank’ın kredi kampanyası

Banka yeni sunduğu kredi kampanyası ile Türkiye’de enerji verimliği yönünden yüksek ve çevreye daha duyarlı olan inşaatların yapımı için teşvik sağlıyor ve ayrıca konut sektörüne ve sürdürülebilir kalkınmaya da katkı sağlamayı planlıyor. Vakıfbank, enerji tasarrufu sağlayan, bütçe dostu ev almak isteyen müşterilerine de konut finansmanında da destek oluyor.

Vakıfbank’ın söz konusu olan konut kredisiyle ilgili bilgi veren Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Lütfü Çelebi, söz konusu olan kredinin yerleşim yerleri olan il ve ilçelerde A ve B enerji standartlarına uygun olan konutlar için geçerli olduğunu ayrıca yapımı süren konutların bu konuyla alakalı enerji kimlik belgesine sahip olması durumunda kampanyaya dahil olabileceklerini belirtti.

Yepyeni Kredi Veriliyor

Kredinin faiz oranı da düşük seviyelerde verilmektedir. Kredinin vadeleri ise oldukça makul olarak 36 ve 120 ay arasında olarak sunulmaktadır. Konut kredileri için 2.7 milyon liraya kadar %1,25 faiz miktarı sunulmuştur. . Kredi kullanımları en düşük 10 bin liradan başlıyor. AFD ile Vakıfbank arasında yapılan ‘ Yeşil Konut Kredi’ antlaşması imzalanmıştı. Söz konusu olan kredi kampanyası A ve B enerji standartlarına uygun olan konutlar için geçerli olacak. Vakıfbank müşterilerine bu güzel kredi haberini duyurdu. Türkiye de bulunan karbon negatif bankası olan Vakıfbank, sürdürülebilirlik bankacılık çalışmalarını sürdürüyor. AFD ile yakın bir dönemde 200 milyon Euro’yu kapsayan ‘Yeşil Konut Kredi’ antlaşması yapan Vakıfbank, bu kampanya doğrultunda kredi kampanyası başlatıyor.

Bankalar arasında sürekli bir yenilik içerisinde bulunmakta olan Vakıfbank sunmuş olduğu bu cazip krediler ie birlikte vatandaşlardan olumlu puan alıyor. Vatandaşların zor zamanlarında her zaman yanında olan bankanın vermiş olduğu krediler ile birçok kişi ekonomik sıkıntılarından kurtuluyor. Uzun samandan beri esnaf ve dar gelirli vatandaşlara uygun koşullarda kredi sağlanıyor. Ödeme kolaylığı ise ertelemeli krediler ile sağlanıyor. Böylece vatandaşlar sorunsuz kullanım sağlıyor.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.