VakıfBank 10.000 TL kredi fırsatı!

VakıfBank 10.000 TL kredi fırsatı!

Vakıfbank 6 ay sonra ödemeli 10 bin liraya kadar ihtiyaç destek kredisi fırsatı sunmaktadır. Bu kredi salgın dönemi boyunca gelir elde edemeyen, geliri az veya orta dereceli olan kişilere devlet tarafından sunulmaktadır.

Vakıfbank 6 ay sonra ödemeli 10 bin liraya kadar ihtiyaç destek kredisi fırsatı sunmaktadır. Bu kredi salgın dönemi boyunca gelir elde edemeyen, geliri az veya orta dereceli olan kişilere devlet tarafından sunulmaktadır. Kredinin  verilmesinin en büyük amacı ise salgın sebebiyle ekonomik sıkıntılar yaşayan kişilere maddi anlamda destek olmak ve ekonomik olarak zorluk derecesini azaltmaktır. kişilerin finansal olarak rahatlatılması istenmektedir ve Vakıfbank oldukça uygun faiz oranları ile kredi sunmaktadır.

VakıfBank'ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ve özellikleri;

 

screenshot-25.jpgVakıfbank uygun faiz oranları ile 6 ay sonra ödemeye başlayabileceğiniz, kredi sunmaktadır. Bu kredisini 3 bin lira ile 10 bin lira arasında sağlamaktadır. Krediyi  kullanabilmeniz için orta veya az gelirli olmanız gerekmektedir ve krediye 6 ay sonra ödemeli 36 ay vade ile sunmaktadır. Kredinizi 36 ay vadede ödemeniz durumunda, kredi vadeniz 30 aydan hesaplanacaktır. Uygulamış  olduğu güncel faiz oranı ise yüzde 1.46 dır. Aynı zamanda krediniz için hayat sigortası ve dosya masrafı sizden talep edilecektir. Kredinizi  6 ay sonra ödemeli olarak istediğiniz günü ödeme günü seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 VakıfBank'ın ihtiyaç destek kredisi için aramış olduğu şartlar;

Aylık  hane halkı geliriniz 5 bin liradan aşağı olmalıdır. Çalışmadığınız durumda bile yan gelirinizin bulunması gerekmektedir. Aynı evde yaşayan eşlerden sadece bir tanesi başvuru yapabilir. Tek başvuru değerlendirmeye alınacaktır. Kamu bankaları genelinde yapmış olduğunuz tek başvuru dikkate alınacaktır. Diğer kamu bankalarına yapmış olduğunuz başvuru dikkate alınmayacaktır. Bu kredi kişilere garanti fonundan sağlanmaktadır. Bu durumda bilgileriniz Garanti fonuna aktarılacaktır. Kredi başvurularınızı dilerseniz Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden, internet bankacılığından ya da kimlik belgelerinizle birlikte şubeleri uğrayarak anında yapabilirsiniz.

Banka Uygun Kredi

Bu kredi salgın dönemi boyunca gelir elde edemeyen, geliri az veya orta dereceli olan kişilere devlet tarafından sunulmaktadır. Kredinin  verilmesinin en büyük amacı ise salgın sebebiyle ekonomik sıkıntılar yaşayan kişilere maddi anlamda destek olmak ve ekonomik olarak zorluk derecesini azaltmaktır. kişilerin finansal olarak rahatlatılması istenmektedir ve Vakıfbank oldukça uygun faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Bu kredisini 3 bin lira ile 10 bin lira arasında sağlamaktadır. Krediyi  kullanabilmeniz için orta veya az gelirli olmanız gerekmektedir ve krediye 6 ay sonra ödemeli 36 ay vade ile sunmaktadır. Kredinizi 36 ay vadede ödemeniz durumunda, kredi vadeniz 30 aydan hesaplanacaktır. Uygulamış  olduğu güncel faiz oranı ise yüzde 1.46 dır. Aynı zamanda krediniz için hayat sigortası ve dosya masrafı sizden talep edilecektir. Kredinizi  6 ay sonra ödemeli olarak istediğiniz günü ödeme günü seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.