Türkiye Ekonomi Bankası'ndan anlık nakit ihtiyacınızı anında karşılayabileceğiniz küçük kredi imkanı!

Türkiye Ekonomi Bankası'ndan anlık nakit ihtiyacınızı anında karşılayabileceğiniz küçük kredi imkanı!

1000 TL kullanarak aylık 176 lira taksitlerle ödeyebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 1000 TL'ye kadar nakit para verdiğini açıkladı.

1000 TL kullanarak aylık 176 lira taksitlerle ödeyebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 1000 TL'ye kadar nakit para verdiğini açıkladı. Bunun için başvuru sonrasında para anında hesaba yatırılmaktadır. 6 ay içinde ödeme sağlayabiliyorsunuz ve aylık 76 TL ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Türkiye Ekonomi Bankası koronavirüs salgını müşterileri üzerindeki ekonomik etkilerini en aza indirmek, bu süreçte müşterilerine destek olmak, anlık nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kolay bir yöntem sunmak için bu kredi kampanyası başlatmıştı. Online bankacılık üzerinden anında başvurunuzu yapıp kredinizi kullanabiliyorsunuz. 6 ay ödeme fırsatı ile 1.45 faiz uygulanacaktır. Ayrıca aylık ödemeniz gereken tutar ise 176 TL olacaktır. Bu durum banka müşterilerinin bütçesini zorlamadan küçük olan nakit ihtiyaçlarını da karşılama fırsatı sunmaktadır

screenshot-2.jpg

Türkiye Ekonomi Bankası dan Kredi Kullanabilmek İçin Kredi Koşullar!

Öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Gelir beyanı göstermek.

Bir yıllık sigorta priminizin yatırılmış olması gerekmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası Türkiye’nin en güçlü bankalarından biridir ve pandemi sürecinde de vatandaşın yüzünü güldürmüştür. Daha yüksek tutarlardan kredi ihtiyacı olduğu kadar daha cüzzi miktarlarda da vatandaşın kredi ihtiyacı olmaktadır. İşte bu nokta da Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi fırsatı birçok vatandaşın işini kolaylaştırmıştır. Böylelikle anlık kredi ihtiyacımızı karşılamak artık daha kolay. Kredi kampanyasının özellikleri hakkında daha detaylı bilgiyi site üzerinden sağlayabilirsiniz.

screenshot-1.jpg

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerinin anlık ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 1000 TL'ye kadar nakit para verdiğini açıkladı. Bunun için başvuru sonrasında para anında hesaba yatırılmaktadır. 6 ay içinde ödeme sağlayabiliyorsunuz ve aylık 76 TL ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Türkiye Ekonomi Bankası koronavirüs salgını müşterileri üzerindeki ekonomik etkilerini en aza indirmek, bu süreçte müşterilerine destek olmak, anlık nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kolay bir yöntem sunmak için bu kredi kampanyası başlatmıştı. Online bankacılık üzerinden anında başvurunuzu yapıp kredinizi kullanabiliyorsunuz. 6 ay ödeme fırsatı ile 1.45 faiz uygulanacaktır. Ayrıca aylık ödemeniz gereken tutar ise 176 TL olacaktır. Bu durum banka müşterilerinin bütçesini zorlamadan küçük olan nakit ihtiyaçlarını da karşılama fırsatı sunmaktadır Türkiye’nin en güçlü bankalarından biridir ve pandemi sürecinde de vatandaşın yüzünü güldürmüştür. Daha yüksek tutarlardan kredi ihtiyacı olduğu kadar daha cüzi miktarlarda da vatandaşın kredi ihtiyacı olmaktadır.

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.