Süper Cazip Kredi Faizleri Açıklandı! Bankalar Son Dakika Şovu Yaptı!

Ziraat Bankası Ev Kredisi: Ziraat Bankasında 5 adet konut kredisi mevcuttur. Konut kredisi, Sıfır konut kredisi, konut ürün paketi, çalışanın artı kredisi ve emeklinin artı kredisi olmak üzere 5 farklı kredi çeşidi bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Ev Kredisi: Ziraat Bankasında 5 adet konut kredisi mevcuttur. Konut kredisi, Sıfır konut kredisi, konut ürün paketi, çalışanın artı kredisi ve emeklinin artı kredisi olmak üzere 5 farklı kredi çeşidi bulunmaktadır.

En çok çekilen kredi aşağıdaki gibidir:

Sıfır konut kredisi: 1.42

Konut kredisi: 1.52

screenshot-19.jpg

Ziraat Bankası Tüketici kredisi: Ziraat Bankası ‘nda 4 adet tüketici kredisi mevcuttur. Faiz oranları da paketten pakete değişmektedir. Bu kredi çeşitleri şunlardır :

Emeklinin artı kredisi, çalışanın artı kredisi, tüketici kredisi ve tüketici kredisi olmak üzere 4 tanedir. En fazla çekilen tüketici kredisi oranı şöyledir:

Tüketici ürün paketi: 1.64

Ziraat Bankası araç kredisi: kaskolu, kaskosuz, taşıt ürün paketi olmak üzere 3 adettir ve faiz oranları değişiklik göstermektedir.

Kaskolu araç kredisi: 1.64

Kaskosuz araç kredisi: 1.66

screenshot-20.jpg

Ziraat bankasının geri kalan kredi oranları bankanın kendi internet adresinde bulunmaktadır.

Halkbank ‘ın kredi faiz oranları nedir?

Halkbank gereksinim kredisi: Halkbank’ın gereksinim kredi oranları 7 adettir. Bunlar: Halkbank Gayrimenkul ve hızlı kredi, Halkbank gayrimenkul iş yeri, Özel sektör çalışanlarına özel, kamu çalışanlarına özel, Mutlu emekli ihtiyaç kredisi ve maaşını bankadan alanlara özel kredilerdir. Kategoriler arası faiz oranları değişmektedir.

Bu kredilerden an fazla tercih edilen hızlı kredidir ve faiz oranı şöyledir;

Hızlı gereksinim kredisi: 1.60

Halkbank yeşil ışık araç kredisi: Halkbank araç kredi faizleri aracın yeni veya ikinci el olmasına göre değişiklik gösterir. Bunlara ek olarak aracın üç yüz bin Türk Lirası ile yedi yüz elli bin Türk Lirası olmasına göre değişiklik gösterir. Üç yüz bin TL altındaki araçlarının kredi faiz oranları şu şekildedir:

Yeni araç kredisi: 1.58

İkinci el araç kredisi: 1.60

Halkbank konut kredisi: konut kredilerinin faiz oranları Hesaplı evim konut kredisi ismiyle 1. Ve 2. El olarak değişiklik gösterebilir.

0 ev faiz oranı: 1.42

2. El evin faiz oranı: 1.47

Halkbank ‘ın diğer kredi faiz oranlarına kendi resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank araç kredisi: Vakıfbank ‘ın araç kredisi de aracın sıfır ve ikinci el olmasına göre değişiklik gösterir.

Birinci el araç kredisi: 1.48

İkinci el araç kredisi: 1.48

Vakıfbank gereksinim kredisi: Vakıfbank ‘ın kendi internet adresinde var olan gereksinim kredisi faiz oranları yer almaktadır.