Şekerbank 13 Lira Taksitle 10 bin Lira Verecek! Bu Fırsat Yüz Yılda Bir Gelir!

Şekerbank 13 Lira Taksitle 10 bin Lira Verecek! Bu Fırsat Yüz Yılda Bir Gelir!

Şekerbank emekli müşterilerine 10.000 TL ihtiyaç destek kredisi, 36 ay vade ile kredi desteğini sunmaya devam ediyor. Şeker Bankası her zaman olduğu gibi bugünde emekli müşterilerine desteklemek amacıyla kredi fırsatları oluşturuluyor ve Şekerbank’tan

Şekerbank emekli müşterilerine 10.000 TL ihtiyaç destek kredisi, 36 ay vade ile kredi desteğini sunmaya devam ediyor. Şeker Bankası her zaman olduğu gibi bugünde emekli müşterilerine desteklemek amacıyla kredi fırsatları oluşturuluyor ve Şekerbank’tan yeni gelen duyuruya göre emekli müşterileri için düşük faizli nakit desteği sunmaktadır. Bu kredisini 10 bin TL'den başlayıp 100 bin TL'ye kadar kredi notunuz da göre sunulmaktadır. Ayrıca bu kredileri için 36 ay vade uygulanıyor. Kredisi için başvuru ücreti de talep etmemektedir.

Şekerbank'tan dosya bedeli olmadan, düşük faizler ile anında 10 bin liradan 100 bin liraya kadar kredi kampanyası!

screenshot-23-001.jpg

Şekerbank'ın oluşturmuş olduğu bu yeni kredi kampanyası ile birlikte Şekerbank müşterileri anında başvuru yapıp kredisini çekme fırsatı bulabiliyor. Uygulanan faiz oranı ise 1.69 seviyelerindedir. Bu kredi başvurusu için herhangi bir dosya masrafı da alınmamaktadır. Aranan tek koşul ise emekli maaşını Şekerbank’tan alıyor olmaktır. Örnek ödeme hesapları Şekerbank’tan 5000 TL'lik kredi çekmeniz durumunda 12 ay vade  kullanır iseniz  yüzde 1.69 faiz oranıyla aylık ödemeniz gereken tutar 474 TL olacaktır. Bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 5704 TL şeklindedir. Kredinizi 24 ay vade ile kullanırsanız 1.69 faiz oranından bankaya ödemeniz gereken aylık tutar 264 TL ve bankaya toplamda ödemeniz gereken tutar ise 6380 TL şeklinde olacaktır. 36 ay vade seçeneği ile ödeme yaparsanız 1.69 faiz oranından aylık ödemeniz gereken tutar 196 TL olacaktır. Toplamda ise 7105 lira bankaya ödersiniz.

Kampanya Oldukça Cazip

10.000 TL ihtiyaç destek kredisi, 36 ay vade ile kredi desteğini sunmaya devam ediyor. Şeker Bankası her zaman olduğu gibi bugünde emekli müşterilerine desteklemek amacıyla kredi fırsatları oluşturuluyor ve Şekerbank’tan yeni gelen duyuruya göre emekli müşterileri için düşük faizli nakit desteği sunmaktadır. Uygulanan faiz oranı ise 1.69 seviyelerindedir. Bu kredi başvurusu için herhangi bir dosya masrafı da alınmamaktadır. Aranan tek koşul ise emekli maaşını Şekerbank’tan alıyor olmaktır.

Bankanın sunmuş olduğu uygun krediyi vatandaşlar uygun bir şekilde değerlendirmeye başladı. Böylece kısa süreli olarak değerlendirilen kredinin ödemesinin de rahat olması vatandaşları memnun eden diğer bir durum halinde görülüyor. Vatandaşlar nazarında alınacak olan kredinin faizinin önemi kadar aynı zamanda ödenecek olan taksit miktarı da önem arz ediyor. Bu kriter değerlendirildiğinde bankanın sunmuş olduğu kredinin farkı da bir nebze ortaya çıkıyor. Örnek ödeme hesapları Şekerbank’tan 5000 TL'lik kredi çekmeniz durumunda 12 ay vade  kullanır iseniz  yüzde 1.69 faiz oranıyla aylık ödemeniz gereken tutar 474 TL olacaktır. Bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutar ise 5704 TL şeklindedir. Kredinizi 24 ay vade ile kullanırsanız 1.69 faiz oranından bankaya ödemeniz gereken aylık tutar 264 TL ve bankaya toplamda ödemeniz gereken tutar ise 6380 TL şeklinde olacaktır. 36 ay vade seçeneği ile ödeme yaparsanız 1.69 faiz oranından aylık ödemeniz gereken tutar 196 TL olacaktır. Toplamda ise 7105 lira bankaya ödersiniz.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.