Haberler
Trend

Samsung Wireless Charger Trio Yakında Piyasada

Samsung Wireless Charger Duo kablosuz şarj cihazı için yeni bilgiler belli oldu. Samsung Wireless Charger Duo özellikleri neler olacak?

Samsung’un kablosuz şarj teknolojisi konusunda yeni bir cihaz çıkarma hazırlıkları yaptığı konuşuluyor. Markanın bu alanda aynı anda iki cihazı şarj eden Samsung Wireless Charger Duo isimli bir ürünü var ve bu ürün bir hayli kullanışlı bulunuyor. Duo modellerinin kullanışlı olmasından mı bilinmez ama şimdi de Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj cihazlarının hazırlıklarının başladığı açıklandı.

Samsung Wireless Charger Trio Özellikleri Neler Olacak?

Sanal olarak düzenlenen bir etkinlikle beraber tanıtıldığı görülen yeni cihaz, aynı anda 3 farklı cihazı şarj edebilen bir kablosuz şarj pedi. Cihazın her bilgisi, her detayı bu etkinlikte verilmedi ama söylenene göre yapılan testlerde Samsung Wireless Charger Trio ile aynı anda hem Galaxy Buds Live, hem Galaxy Watch 3 hem de Galaxy Note 20 Ultra şarj edilebiliyor.

Bu üç cihaz için şarj yapılabiliyor ama aynı anda diğer cihazlardan kaçının şarj edilebileceği konusunda bir bilgi yok. Yani aynı anda 3 telefon şarj edilebilir mi ya da aynı anda 3 saat şarj edilebilir mi bunun bilgisi yok. Şu an için hangi cihazların desteklendiği net değil.

samsung-wireless-charger-duo-2.jpg

Bu özelliklerle beraber ürünün fiyatı ise 99 Euro olarak açıklandı. Verileri de içine katmazsak 800 – 900 TL gibi bir satış fiyatı olacaktır. Ülkemizde bu şekilde bir satış fiyatı beklenmesine karşılık ürün için gün belirtilmedi.

Samsung bu seri üzerinde hala hazırlıklarına devam ediyor. Hazırlıkları tamamlandığı gibi satışlara geçilecektir. Bu ne zaman olur orası kesin değil. Samsung Wireless Charger Trio cihazının satışa çıkmasından sonra ise eski serinin satıştan çekilmesi de gündemde.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu