Haberler

Samsung Galaxy Note 20 serisi öyle özelliklerle geliyor ki!

Samsung yine devrim gibi bir telefonla geliyor! Note 20 serisi özellikleri ile gayet etkili bir çalışma sunuyor!

İnsanlar sosyal medya üzerinden yeni nesil telefonları duyurmaya devam ediyor. Twitter kullanıcılarının bu konuda yaptığı çalışmalara bakarsanız, daha rahat bir paylaşım ve etkileşim yaşamış olursunuz. Samsung yeni telefonu ile iddialı bir kamera sistemine geçecek gibi duruyor. Bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşmış olacak. Önümüzdeki aylarda yeni bir amiral gemisi modeli tanıtımı yapacak olan Samsung, S serisi ile her sene yeni üyelere kavuşarak serisini daha çok kişiye ulaştırıyor.

Güney Koreli telefon devinden gelecek olan S 20 önümüzdeki günlerde önemli bir yere ulaşacak gibi. Her sene yeni ürün iddiası ile karşımıza çıkan Samsung, bu ürünüyle çok iddialı bir girişim yapacak gibi duruyor. Bu yüzden Note 20 serisi ile ilgili olarak da seçenekler kendine göre bir çalışma oluşturuyor. Bu süreçler için geç kalmayın ve farklı yaklaşımları sizler de inceleyin. Samsung tarafından sunulan yüksek performanslı işlemciler de artık kendini kanıtlayan bir yapıya sahip.

Samsung Galaxy Note 20 Özellikleri

Cihazın ekranı 6,7 inç boyutunda olmuşken hoparlörünün de ultra sterio olacağı söyleniyor. Bu da haliyle ses netliği ve film izleme gibi keyifli multimedye süreçlerinde size artı sağlayabilir. Ağustos ayının ilk gününe satışa çıkarılacak gibi görünen bu ürün, merakla bekleyenlerin beğenisine sunulacak. Bakalım nasıl bir strateji izlenecek ve beklenenler neler olacak?

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu