Haberler

Samsung Galaxy Buds Bean Fiyatı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Buds Bean için fiyat bilgisi ortaya çıktı.

Samsung yeni cihazları için hazırlıklarına devam ediyor. Markanın bu kez tanıtımını yapacağı akıllı telefon Galaxy Note 20 serisi olacak. Bir başka amiral gemisi serisi akıllı telefon olarak gelecek olan Galaxy Note 20 akıllı telefonları bir yana markanın bunun yanında yeni bir kulaklık tanıtacağı da söyleniyor. Samsung Galaxy Buds serisinin yenileneceği yeni kulaklık modeli ise Buds Bean serisi olacak.

Fasulye şeklinde bir tasarıma sahip olacak olan yeni kablosuz kulaklık serisi için her gün yeni bir detay ortaya çıkıyor. Kulaklıkların render görüntülerinden sonra bu kez ortaya çıkan detay kulaklıkların fiyatı oldu.

Samsung Galaxy Buds Bean Nasıl Bir Fiyatla Satışa Sunulacak?

Samsung Galaxy Buds serisinin devamı niteliğinde olacak ve önemli tasarım değişiklikleri ile gelecek olan serinin fiyatının 150 dolar olacağı söyleniyor. Samsung’a yakın kaynaklar tarafından gelen bilgilere göre 150 dolar satış fiyatıyla beraber diğer modellerden daha uygun bir kulaklık sunulmuş olacak.

Samsung Galaxy Buds Bean

Bunun yanında 11 saat şarj süresi sunacağı iddiaları da bulunan Bean serisi kulaklıkların 3 farklı renkle geleceğini de ekleyelim. Beyaz, siyah ve mavi renklerinin sunulacağı kulaklık için diğer detayları tanıtımda göreceğiz. Tanıtımın Ağustos ayında yapılması beklenmekte. Tam tarih çin Samsung’un açıklamalarını beklemek gerekli.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu