Haberler

Redmi Fitness Tracker Bileklikler Geliyor

Redmi Fitness Tracker isimli yeni bir bileklik ortaya çıktı.

Redmi, Xiaomi’nin alt markası olarak anılmaktan çok kendi ürünleriyle öne çıkmaya başladı. Markanın yeni akıllı telefon modelleri bir hayli ilgi çekmeyi başardı. Akıllı telefonlar bir yana şimdi ise marka akıllı bileklik modelleriyle gündeme gelmeye başladı. Son olarak Redmi Fitness Tracker isimli özel bir bileklik üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı.

Redmi Fitness Tracker Neler Sunacak?

Yeni akıllı bileklik modeli için herhangi bir açıklama yapılmadı. Resmi bir açıklama gelmemiş olsa da Mi Fit uygulamasının yeni sürümünün içerisinde yer alan kodlar, Redmi Fitness Tracker modelini ortaya koymuş durumda.

Aslında uygulamanın yeni sürümünde yer alan kodların ilk olarak Xiaomi Mi Band 5 akıllı bilekliklerini işaret ettiği görülmüştü. Fakat kısa süre sonra anlaşıldı ki Redmi Fitness Tracker isimli Redmi’nin yeni akıllı bileklikleri geliyor.

Redmi Fitness Tracker

Genelde isabetli sızıntılar yapan Digital Chat Station tarafından yapılan paylaşımlara göre, yeni akıllı bilekliğin kodlar içerisinde bazı özellikleri ortaya çıktı. Kodlar üzerinde ekranı biraz daha küçük ve geniş siyah çerçeveleri olan bir akıllı bilekliğin geleceği görülüyor.

NFC ödeme desteğinin bulunacağı da görülen akıllı bilekliğin kalp ritim ölçer ve aktivite takibi özellikleriyle öne çıkması söz konusu olacak. Bunun dışında bilekliğin ne zaman tanıtıma çıkacağı ve özelliklerinin neler olacağı konusunda da bilgiler ortaya çıkmış değil. Ayrıca tanıtımın ne zaman yapılacağı da net değil.  

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu