Milyarlar Harcanan Astroloji Uygulamaları 2020'de Bedava Oluyor

Milyarlar Harcanan Astroloji Uygulamaları 2020'de Bedava Oluyor

Gelecek ile ilgili haberler almak ve ruhani varlıklarla iletişime geçmek her zaman insanlık için ilgi çekici olmuştur. Bu amaçlarla tasarlanan Astroloji uygulamaları 2020 yılında kullanıcılar ile buluşacak. Co-Star ve Sanctuary gibi büyük astroloji uygulamalarının alımıyla 2019 yılında gelecekten haber almaya yönelik içeriklerde patlama görüldü. Şu an için sektör 2 milyar dolardan fazla değere sahip uygulamalara ev sahipliği yapıyor.

2020 yılında astroloji, maneviyat ve teknoloji bir araya gelerek bir dizi yeni uygulamanın yaratılmasını sağladı. Teknoloji uzmanları ve astrologlar, astroloji uygulamaları için birlikte çalıştı. Astroloji, cihazlardaki matematiksel dizilimler ile birleştirilerek astroloji meraklılarını tatmin edecek uygulamalar kodlandı. 

Gittikçe daha çok insan, antik dönemdeki gizemli öngörülere ve astrolojik hesaplamalara ilgi duyuyor. 2020 yılında mistik teknoloji olarak adlandırılan Astroloji uygulamaları gelişmeye devam ederek ana akım app'ler arasında yerini alacak. 

Yeni Bir Senenin Gelişi Astroloji Yorumlarına İlgiyi Arttırdı

Her sene değişiklik gösteren yıldızların dünyaya göre konumu özellikle yılbaşında insanların astrolojik yorumlamalara ilgisini arttırıyor. Yeni yılda burçları neler beklediği, kariyer, sağlık, insan ve aşk ilişkilerinin nasıl şekilleneceği merak konusu iken astroloji uygulamaları bu meraklara gidermek için Android işletim sistemine sahip telefonlar için Google Play'de ve IOS işletim sistemine sahip telefonlar için ise AppSMtore'da yer alıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.