Memura Emekliye İşçiye Ziraat Bankası'ndan Kış Fırsatı Kredi Paketleri

Memura Emekliye İşçiye Ziraat Bankası'ndan Kış Fırsatı Kredi Paketleri

Ziraat Bankası'nın kasım ayında kış gelmeden sunduğu kredi fırsatlarından biride çalışan ve emekli müşterilerini rahatlatmaya yönelik getirildi. Banka müşterisi olanların faydalanabileceği kredi kampanyası nakit çekenler için ihtiyaç kredisi fırsatları

 

 

Ziraat Bankası'nın kasım ayında kış gelmeden sunduğu kredi fırsatlarından biride çalışan ve emekli müşterilerini rahatlatmaya yönelik getirildi. Banka müşterisi olanların faydalanabileceği kredi kampanyası nakit çekenler için ihtiyaç kredisi fırsatları ile konut alımları için 0 veya 2. el konut kredisi fırsatları bulunuyor.

Ziraat Bankasından maaş alan müşterilerine özel olarak kış kredisi paketleri sunuyorlar. Kış gelmed önce yenilenen bu kredi kampanyasında özel sektörde çalışan kişilere, kamuda çalışanlara ve emekli müşterilere özel farklı farklı kredi fırsatları bulunuyor. Bankanın işçiye, memura, emeklilere özel ayrı ayrı sunduğu kredi fırsatları şu şekilde; 

2.jpg

Ziraat Bankası İşçiye Memura Özel Ayrı Ayrı Kredi Paketi 

Ziraat Bankasının sunduğu  kredi kampanyalarından yararlana bilmek için çalışanların ve memurların maaşlarını Ziraat Bankası maaş müşterisi olması gerekiyor. Maaş müşterilerine sunulan kredi fırsatlarında yer alan faizler ise kullanılacak krediye göre farklılıklar bulunuyor. Banka müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanımları için 3 yıl vade ile kredi fırsatı sağlıyor. Bu kredi paketinde uygulanan faiz oranı yüzde 1.44. Bunun dışında bankanın pandemi sürecinde sunduğu ihtiyaç destek kredisi de devam ediyor. Ev eşyaları alımları için geçerli bu kredide limit 30 bin Türk Lirası faizi ise yüzde 1.14 .

Memurlara ve işçilere yönelik olarak sağlanan ev kredisinde ise oranlar sıfır daireler için verilen kredilerde faiz oranı yüzde 1.15. İkinci el dairelerde verilen faiz oranı yüzde 12.5 ve yüzde 1.35. Banka konut kredisi alımlarında ayrıca120 ay ve 180 ay vade fırsatları sunuluyor. 

Emeklilere Özel Ziraat Bankası Kredi Fırsatları

 Ziraat Bankası'nın emeklilere yönelik sunduğu kredi paketinde bulunan ilk şart, maaş müşterisi olma şartıdır. Emeklilerin Ziraat Bankası'ndan kredi alabilmeleri için maaşını ya Ziraat Bankası'ndan alıyor olmaları yada 3 yıllık taahhütlerle maaş müşterisi olmayı kabul etmeleri gerekiyor.

    

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.