Haberler

Meizu Çift Ekranlı Bir Akıllı Telefon Modeli İle Geliyor!

Çift ekranlı telefonlar konusunda kafayı kaliteye takan Meizu, yeni bir çift ekranla geliyor! Hem de çok iddialı!

Çift ekranlı bir akıllı telefon hayali son birkaç senedir pek çok markanın gündeminde olan bir hayal. Bu duruma dair çok daha etkili ve yoğun çalışmalar yapıyor. Fiyat ve performans ürünleri ile bildiğimiz Meizu markası, yeni bir çift ekran denemesi yapıyor ve bu konuda şayet başarılı olursa oldukça büyük bir ürün sunacak diyebiliriz. Çin üzerinde Meizu 17 serisine önemli bir amiral gemisi tanıtımı yapan marka, bu konuda yenilikçi çalışmaların da peşinde. Hem iddiasını büyütmek, hem de kendini kanıtlamak için önemli bir çalışma yapan marka, çift telefon derdine ve hayaline çoktan ulaşmış diyebiliriz. Bu duruma dair söyleyeceğimiz çok fazla şey var. Kişisel beklentilerin ve farklı yaklaşımların tamamını bu süreçler için ön plana çıkaralım ve sizler için de gayet yoğun bir çözüme ulaşmış olalım.

Peki Ama Meizu Çift Ekranla Ne Yapacak?

Farklı bir çalışma ve ayrıcalık peşinden giden marka, şirketini çift ekranlı telefonlar konusunda söz söyleyen bir yapıya getirmek istiyor. Kanlı canlı gördüğümüz ve fotolarını da sizler için ön plana çıkardığımız bu ürün için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Şirketin görüntülerine bakınca telefon üzerinde yer alan görüntüler için 2016 yılından bu yana çalışma yapıldığı düşünülüyor. O zamandan beri ortalıkta hiç görünmeyen bu ürün, oldukça güçlü bir duyuru ile gelecek gibi görünüyor.

Paneline bakınca ikinci bir ekranın olduğunu rahatlıkla görüyoruz. İki ekranlı telefonlar konusunda gayet güzel ve etkili bir çalışma sağlayan Meizu, özel bir güç yapısı sunuyor. Yani Samsung Exynos 8890 yonga setini kullanıyor ve bu sayede güçlü bir işlemciye ulaştığını belirtiyor. Tek bir arka kamera sensörü sunan bu telefon, güçlü bir görüntü sistemi sağlıyor. Bakalım ilgililer için bu telefon nasıl bir çalışma sunacak.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu