Haberler

Matrix 4 Setinden Video Sızdırıldı

Matrix 4 filminin çekimlerinden bir video sızdırıldı.

Bir efsane haline gelen ve dikkat çeken bir film serisi olan Matrix yapımı, aradan geçen yıllardan sonra yeni filmi ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Serinin hayranları için bir devam yapımı olacak olan Matrix 4 için geri sayım başlamış durumda.

Filmin çekimlerinin başladığı zaten kısa süre önce duyurulmuştu ancak detaylar konusunda net bilgiler ortaya çıkmamıştı. Şimdi bu konuda da merak edilen detaylar paylaşılmaya başlandı. Son olarak Matrix 4 çekimlerinden olduğu iddia edilen bir video paylaşıldı.

Matrix 4 Sahnesi Ortaya Çıktı

Paylaşılan videoda kum torbalarıyla akrobatik bir uçuşun testinin yapıldığı görülüyor. Bunun dışında Morpheus’un sahnelerinin de yer aldığı video, şimdiden yapımın ilgi odağı haline gelmesini sağlamış durumda.

Çekimleri başlamış olsa da yapımı beyaz perdede görmek için biraz daha beklemek gerekecek. Öyle ki filmin vizyon tarihi 21 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Warner Bros yapımının ne kadar ilgi çekeceğini göreceğiz. Şimdiden beklentilerin yüksek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yine aksiyon dolu bir fil göreceğimiz kesin.  

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu